Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen tükörreflexes fényképez...

Milyen tükörreflexes fényképezőt vegyek?

Figyelt kérdés
Lehet használt is, csak megbízható gép legyen, ami rohadtul szép képeket készít. 60 ezer-ig gondoltam.
2013. febr. 15. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A rohadtul szép képek alatt azt érted, h rohadtul tűéles legyen az elkészített fotó? Mert ha igen, akkor ehhez a jó DSLR gépen kívül szükséges egy rohadt jó optika + ÁLLVÁNY! Nem véletlenül emeltem ki. NIKON, Canon, Olympus. Én ezekben gondolkodnék. Magam részéről Canon párti vagyok, de dolgoztam NIKON-nal is és csak jókat mondhatok. Az feltüntetett összegért csak használtat fogsz tudni venni, de az optikája nem lesz olyan, mint az említett. :( Vigyázni a használt gépek vásárlásával! Sokszor leejtett, sérült gépet próbál rásózni az emberre az eladó. Tisztelet a kivételnek. Sok sikert!
2013. febr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen erre gondoltam és arra, hogy kinagyítva se legyen homályos vagy pixeles a fotó. Köszi a tanácsot. :)
2013. febr. 15. 18:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Mekkorára szeretnéd nagyítani? Ettől függ uis, h mekkora pixelszámú gépet érdemes megvenned. Full HD-s képernyőn való nézegetéshez (belenagyítás nélkül) 2MP!-es gép tökéletesen megfelel.

A3 méretű nagyításhoz már 18MP kell. Ilyenkor 300dpi felbontású képet kapsz. Kis kompromisszummal (jó szeműek már kiabálni fognak) 18MP-lel el lehet menni A2-ig.

2013. febr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Canon 20D + 18-55 IS, mindkettő használtan.
2013. febr. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!