Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen laptopot érdemes venni?

Milyen laptopot érdemes venni?

Figyelt kérdés

-hát árban maximum 150.000-ben gondoltam

-legalább 4g-s ram

-és játszásra(pl rárakom bf-et gta 4-et stb..)


2013. márc. 30. 22:36
 1/2 anonim válasza:
Szia! Azok a feltételek alapján az árban amit írtál megfelel... Én amit tanácsolok, Inteleset vegyél, és amiben Nvidia kártya van... Egyébként a helyedben rá dobnék még 50 ezret, és akkor biztos találsz olyat is, amin játszhatsz is... Soknak tűnik, de ha belegondolsz, hosszabb távon megéri, de ha nincsenek egyéb nagy igényeid, találsz 150 ezerért is! :) Márkában pedig Levonot ajánlom, esetleg ASUS... Más másra esküszik, de ezeknek van múltja... (Főleg Levono, ami gyakorlatilag IBM ) Remélem tudtam segíteni! :)
2013. ápr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hát én asust nem nagyon akarnék venni, haveromnak is olyan van 189000 Ft-be került és nagyon szar....

recseg a hang, akadozik, lassan tölt be mindent stb..

2013. ápr. 2. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!