Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem egy wifi routert,...

Vettem egy wifi routert, ahogy olvastam az internethez kell bedugni, de ott csak a telefon kábeljének van hely. Most akkor, hogy kell megcsinálni? Valaki segítsen! Bocsánat, ha rosszul írtam valamit, de nem értek nagyon hozzá.

Figyelt kérdés

[link]

így néz ki



2013. ápr. 17. 18:52
1 2
 11/14 P.O.C. ***** válasza:

Kicsit tévedésbe vagytok. Az RJ11 -ös telefon csatlakozó, 6 pin -es, de ebből csak 2 -t használ a telefon, a két középsőt.

Ami a routerhez kell, azt RJ45 -nek hívják 8 pines és az összeset használja.


Ez egy sima Wi-Fi router, igaz Netgear -t én az ellenségeimnek se vennék, főleg ilyen beépített antennásat. Ha onnan vetted 2500 Ft -ért 3500 -ért már normális routert vehettél volna ráadásul teljesen újat.

Összekötöd és beállítod, mivel kábelneted van ezért DHCP -n. Dióhéjba így néz ki egy router beállítása:


[link]

2013. ápr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

amúgy nem antennás..)

de köszönöm,remélem meg fogom tudni csinálni.:)

2013. ápr. 18. 09:51
 13/14 P.O.C. ***** válasza:

Amit az előbb linkeltél (Netgear WPN824), az bizony antennás. Csak az antenna beépített, ezért nem látszik.

Mármint ha tényleg ilyened van, és nem megint csak találgatsz.

2013. ápr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
igaz.
2013. ápr. 18. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!