Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy lehetőségem elcserélni...

Van egy lehetőségem elcserélni a hangszeremet egy digitális fényképező gépre. Szerintetek mennyit ér az alábbi fényképezőgép? Fujifilm FinePix A700 Jelenleg ez a gép elavultnak számít, vagy jónak mondható?

Figyelt kérdés
[link]
2013. ápr. 22. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
10.000 alatt
2013. ápr. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
azt nem tudom , hogy "elavultnak" számít e , de azt igen , hogy nagyon csúnya képeket csinál... 10 K-nál semmikép se ér többet , hát még egy jó gitárnál(vagy amid van ☺ )....
2013. ápr. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez a gép minőségileg jónak mondható, de már elavult, elég gyengébb, és 10 ezer alatt megkapod bárhol még újonnan is, használtan 5 rugóért szokták eladni.

nekem is ilyenem van és a barátnőm gépe ami vékonyabb messze túl lépi ezt, pedig az sem ér 20 ezernél többet és már lassan 4 éves gép de még mindig jobb mint ez.

Szerintem ne erőltesd ezt a dolgot el, lehet a gitárod jóval többet ér ennél.

2013. ápr. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Láttam már 4000-ért is használtan.

Ha csak nem valami széteső ukrán csodahangszered van nem nagyon éri meg a biznic...

Meg egyébként is egy komolytalan gép ez.

2013. ápr. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azért ne túlozz ... 5 euró ??? igaz én azt írtam 10 E ft-nál nem ér többet de azért 5 euró ??? az 1500 ft-nál is kevesebb , bár mint írtam szerintem nagyon csúnya képeket csinál szóval egy igényes fotósnak semmi kép se éri meg,de egy alap felhasználónak se egy hangszerért cserébe......
2013. ápr. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Februárban 4 ezerért ment el egy:

[link]


Az adott kép, kiegészítőkkel, jó állapotban nem ér többet 5-6 ezernél.


6,5 éves technológia, ami a digitális fotózásban öregnek számít. A Fujifilm egykori alap modellje. Nagyon egyszerű konstrukció.

2013. ápr. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!