Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem tölt vagy rosszul tölt az...

Nem tölt vagy rosszul tölt az elem töltőm?

Figyelt kérdés
Lassan 2 napja bedugtam az elemtöltőt a konnektorba, de még mindig világít a led lápmája. És meleg is az egész. Vajon feltöltődött?? Azt írja, a használati utasítás a legnagyobb töltési időre hogy 22 óra. De már vagy 24 órája bent van és csak világít. Mi lehet a gond? Mit tegyek?

2013. jún. 8. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az elemek a nem jók.
2013. jún. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vadonat újak a töltővel együtt vettük őket.
2013. jún. 9. 12:41
 3/6 A kérdező kommentje:
Azóta raktam bele másik elemet is (szintén tölthető) azt is tölti egy ideje... És még mindig világít.. De az előző elemek úgy tűnnek, hogy fel vannak töltve rendesen.. Jól bírják a kiképzést... :)
2013. jún. 10. 15:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a töltőd teljesítményét, az akksik teljesítményét, (ha egyszerre csak kettőt tölt, tehát egyet nem, akkor a két akksi teljesítményét össze kell adnod!) És abból kiszámolhatod, hogy meddig kell tölteni nagyjából. A töltő, és az akksi teljesítményét milliAmperben (mA) adják meg. A töltőé egy óra alatt adja le az adott teljesítményt.Számold ki, hogy a töltő teljesítménye hányszor van meg az akksi(k)éban, és megkapod, hogy max. hány óráig kell tölteni. Nekem is van egy töltőm, ami addig jelez, ameddig benne vannak az akksik, még a vadi újalk is. (már kb. a 6. garnitúra akksit töltöm a töltővel.) Ne a töltő használati utasítását vedd alapul, hanem számold ki amit leírtam feljebb.
2013. jún. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Négyes töltő és egyszerre 2-t vagy 4-et lehet kivétel a 9 voltos.. :)


Nagyon szépen köszönöm utolsó! :)

2013. jún. 12. 14:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor a 9 Voltos kivételével a két akksi kapacitásának az összegét kell figyelembe venned, és elosztani a töltő kapacitásával (mA), és megkapod, hogy hány órát kell tölteni. Nekem is ilyen négy férőhelyes töltőm van.
2013. jún. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!