Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egyetemre 10 colos vagy 7...

Egyetemre 10 colos vagy 7 colos tabletet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Arra kéne, hogy az egyetemen az elöadásokatt amit megkapunk pdf-ben vagy powerpointban ne kelljen kinyomtatni, tudjak rá talán jegyzetelni, meg otthon heverön netezni, youtube meg mondjuk angry birds szintü játékok.

A Samsung note 10.1 ami tetszik meg a nexus 7 2., az új



2013. aug. 5. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
nexust válaszd, elég a 7, legalábbis nekem. simán elvagyok vele az egyetemen :)
2013. aug. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a Samsung-ot venném mert nagyobb a szervizhálózata, és jobban tetszik. Persze pénz beszél, kutya ugat...
2013. aug. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jegyzetek általában A/4 formátumban kerülnek kiadásra egyetemen, amihez egy 9.7-es (4:3-as) tablet a legmegfelelőbb. Ha ez nem járható út, akkor 10 colosat vegyél, mert azon nagyobb rész marad látható a dokumentumból.

Nem tudom, hová mégy, de jegyzetelni szerintem tableten nem lehetséges normálisan, legalábbis néha kézzel írva sem bírtam az iramot, akkor tablettel végképp esélyem nem lett volna...

2013. aug. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jegyzeteléshez fizikai billentyűzet kell, képernyőn egy jelszót is nehéz hiba nélkül bepötyögni. Akkor meg már inkább egy netbook.
2013. aug. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vegyél Nexus 7 II, vagy ha nagyobb kell akkor egy Nexus 10 és ne Note 10.1-et. A Nexus-ok 2 évig kapják az új frissítéseket, és a legmegbízhatóbb, legjobb tabletek.
2013. aug. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: a Nexus 10 jóval drágább mint a Note 10.1
2013. aug. 7. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!