Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Wacom Bamboo Pen and Touch -...

Wacom Bamboo Pen and Touch - CTH-470 digitális rajztábla vagy a Wacom Intuos Pen and Touch SMALL digitális rajztábla? Melyik a jobb egy kezdőnek?

Figyelt kérdés

2013. nov. 4. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ahogy elnéztem, sok különbség nincs tudásban.

Nekem Bamboo van, meg vagyok vele elégedve. A másikat viszont nem próbáltam, nem tudom összehasonlítani. De a dizájnja nem tetszik, bár lehet csak megszoktam a sajátomat. :D

A grasshoppernél vedd mindenképp, akármelyiket is választod, és ha bemész, ki lehet próbálgatni őket (azért telefonon nem árt előre egyeztetni, bár ilyen olcsóbb típusok általában vannak raktáron, karácsony felé közeledve azért nem tuti :D), segítőkészek, és profik, biztos segítenek a választásban.

2013. nov. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi pont onnan rendeltem meg - végül az Intuos-t mivel már nem volt Bamboo:S De nem baj még úgyis kezdő vagyok:D
2013. nov. 5. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!