Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vásárolt már valaki a www.grup...

Vickycsibe kérdése:

Vásárolt már valaki a www.gruppi.hu (gruppiac) weboldalról? Az oldal lényege, hogy 2 napig "óriási" akciók vannak termékekre, s ez alatt a 2 nap alatt tudod akciós áron megvásárolni. Mennyire megbízhatóak és milyen minőségű termékeket forgalmaznak?

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 09:55
1 2 3 4
 21/38 anonim válasza:
8%

Hát a világ leg szemetebb cége, az bizti...Használhatatlan szemetet küldtek nekem is... Csak nem értem, miért olyan buta az ember, hogy az áru kézbesítése után néz csak körül alaposan a neten... Én pl riddex irtót vásároltam, amiről a következő linket találtam :(

https://www.youtube.com/watch?v=cleHQGZ879c

Mosószert is rendeltem, Arielt, ami természetesen silány minőségű hamisítvány...

Telefont természetesen nem vesznek fel, e.mailre nem válaszolnak...

Számlát , papírt természetesen nem adtak semmiről...

Szóval, óvakodjatok a Gruppitól!!!

2014. aug. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim válasza:
0%
Alibabáról fillérekért rendelik a bóvli kínai cuccot, amit továbbadnak többszörös áron. Röviden ennyi a történet.
2014. aug. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim válasza:

Nekem semmi gondom a gruppival.

Én már 3 esetben vásároltam rajtuk keresztül, ( USB HUB, ágynemű garnitúra, és Pendrive) és minden a legnagyobb rendben, 2-3 napos kiszállítási határidővel megtörtént.

Azt azért jó tudni, hogy a megrendelt árut nem a Gruppi, hanem a vele kapcsolatban álló különböző cégek szállítják. Az én esetemben például az ágyneműt a miskolci szőnyegpláza áruház szállította le. A szállító cég neve fel is van tüntetve a gruppi ajánlati oldalán az egyes termékeknél.

2014. szept. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 imichip válasza:

Én egy Pedi Spin-t rendeltem tőlük, olcsó kinai hamisítvány, működik, de rettentően gyenge, hamar megáll. Légmentesen van fóliázva, de az elemrugók már rozsdásak voltak. Mivel nem én vettem át hanem az asszony, így kevés az esély, hogy visszaküldés után visszafizetnék az árát.

Ezek után már "ferde szemmel" figyelem a hirdetéseiket.

2014. szept. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim válasza:
Én 2-szer rendeltem tőlük eddig mindig pontosan megérkezett, előre utalás esetén is. Most egy világító úszó kavicsot vettem. még nem érkezett meg. kiváncsi vagyok a minőségére.
2014. szept. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim válasza:
2014. nov. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim válasza:
11%

Szemét egy társaság. A nagy Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság miért nem néz utána. Szart küldenek, garancia nélkül, s ha reklamálni akarsz nem válaszolnak.

Számla nincs, ajánlom az Adóhatóságnak. Talán ezért tiltották ki Ildikót?

2014. nov. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 Dezső bácsi válasza:

Amit rendeltem tőlük eddig rendben volt. Két dologra figyelj:


1. Érdemes apró, pár száz forintos dolgokkal kezdeni, majd lassan emelni. Két-három rendelés alatt ki fog derülni, mire számíthatsz.


2. Már csak azért is érdemes a saját tapasztalatra hagyatkozni, mert mint mondtam, nekem eddig nem volt velük gondom. Másrészt pedig a lejárató hozzászólások és híresztelések egy része (nagy része) olyan kereskedőktől érkezik, akik nem nézik jó szemmel, hogy van aki alájuk ajánl! Nyilván akad problémás termék is, de annyi nem, mint amennyit próbálnak beállítani.

2014. nov. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 Sracz66 válasza:
Igazából nem értem ezeket az alibabás hozzászólásokat. Onnan rendeli? Na és! Tudjátok hány kis- és nagykereskedő rendeli onnan az áruját?! Aztán meg lehet nézni a hazai árakat. Azokhoz képest a Gruppi árai tündérmesék, még akkor is, ha ugyanazt a "szemetet" árulja. Az alibabával ugyanis csupán egy gond van: bár az árak jók, de nem lehet megvenni azt az EGY darabot, ami nektek kell. Az ugyanis ha úgy tetszik, egy online nagykereskedés. Valójában a Gruppitól úgy kell vásárolni, mintha a kínai piacon, vagy a china shopban vásárolnál: fenntartásokkal, sokszor átgondolva, hogy megéri-e megvenni valamit, amiről valójában nem tudod, milyen minőségű, még ha ránézésre jól is néz ki.
2014. dec. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim válasza:
NEM SZABAD VÁSÁROLNI A GRUPPITÓL !!!! én 3db ledfüzért rendeltem miből az egyik nem csak hogy rossz volt meg is rázta az ujjamat nagyon gyenge kínai minőség. ráadásul amikor elmondtam a problémámat úgy csináltak mint ha rögzítették volna de azóta se semmi se pénz és se kapcsolat a gruppival , szemét mocsok tetű alultáplált banda.
2014. dec. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!