Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vásárolt már valaki a www.grup...

Vickycsibe kérdése:

Vásárolt már valaki a www.gruppi.hu (gruppiac) weboldalról? Az oldal lényege, hogy 2 napig "óriási" akciók vannak termékekre, s ez alatt a 2 nap alatt tudod akciós áron megvásárolni. Mennyire megbízhatóak és milyen minőségű termékeket forgalmaznak?

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 09:55
1 2 3 4
 31/38 Fanris válasza:
Igen. 2x. Többet biztosan nem fogok. Először futárnál fizettem, hamar megkaptam azt amit rendeltem. Második rendelésnél megelőlegeztem a bizalmat, előre utaltam. Vesztemre. Elmúlt egy hónap és sehol semmi. Már az ügyfélszolgálat sem válaszol. Elsőre melinoflór ágyneműt rendeltem, csomagolás hagyott némi kívánnivalót maga után valamint megjelölt tűréshatáron belül inkább kisebb volt mint nagyobb.
2015. jan. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Én is minikamerát (tollba épített) rendeltem, és később egy 32 GB-os microSD kártyát. Gondolom volt bőven raktáron, mert 3 nap alatt kihozták, mind a kettőt. Ez pozitív. Az is jó dolog, hogy nyomon lehet követni az árut egy oldalon keresztül. Azonban a minikamera kifejezetten használhatattlan. Nem számítottam nagy minőségre 2.400. Ft.-ért, de azért jó lenne használni. Töltés után néhány pöttynyi folyadék jelent meg a toll-testben. Szaga alapján az elem folyhat. Letöröltem. Megpróbáltam beletenni a memória kártyát a slot-jába. Hát, nem lehet. Kisebb a nyílás, mint a kártya. Kiváncsi lennék, ha elállnék a vásárlástól, meddig jutnák. Az a baj, hogy nincs kedvem saját költségen vissza jutattni a terméket a cégnek. Azt nem néztem meg, ha kérek egy ugyan ilyet, akkor a kiszállítás költsége kit terhel. Szerintem az őket. A microSD elméletileg működik. Olyan terméket érdemes rendelni, aminél kicsi az esély, hogy konstrukció szintjén, alapvetően rossz legyen, még ha olcsó is. Például egy memória kártya már csak ne legyen rossz. Például a "Duracell elemek" ajánlat is jó volt. Csak nem hamis Duracell-eket küldenek...Összességében 10-ből 4 pont.
2015. febr. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim válasza:
Én egy hétrészes pamut ágynemű garniturát rendeltem tőlük .Két napon belül megjött.Kibontottam és egy selejtes több helyen varráshibás ágyneműt küldtek.A legnagyobb probléma az volt,hogy pet palackból készűlt silány műszálas garnitúrát kaptam Már kétszer reklamáltam,de válaszra sem méltattak.Gondolkodom,hogy a Fogyasztó Védelmi hatósághoz fordulok Én biztos,hogy többet nem rendelek a GUPPI-tól
2015. febr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 csapo1002 ***** válasza:
Én már 2-szer rendeltem tőlük, és szerencsére meg vagyok elégedve az árúval! De, azért a biztonság kedvéért utánvéttel fizetek. Első rendelésem egy Gilette Mac 3 borotvabetét volt, két doboz (8 darab) 3 ezer valamennyiért, nos itt átvágták saját magukat mert 4 dobozzal(16 darab) küldtek ezért az árért... Másodjára pedig egy "agybedugós" headset-et rendeltem és az is nagyon jól működik! Most pedig várok egy digitális multiméterre amit 1 napja rendeltem meg! Ja, és a kiszállítás úgy 2-3 nap alatt megtörtént!
2015. febr. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Annyi rosszat olvastam a Gruppiról, pedig engem még (szerencsére) nem vertek át. Tavasszal rendeltem tőlük egy GPS-t, és még a mai napig működik. Vidéki vagyok, már többször felmentem vele Pestre, és a Balatonra is. Én meg vagyok velük elégedve. :)
2015. dec. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
11%

aki esetleg végig olvassa a válaszokat, és többek között az enyémet is, az mostanra rájött, hogy ide leginkább lejáratási célból írnak az emberek.

nem kell sok ész hozzá, hogy rájöjjünk ennyi, és ilyen nevetséges károsult nem lehet.

gondolom ebben is üzletpolitika van, a konkurens cégek "kamu emberei" árasztanak el minden fórumot azzal, hogy a gruppiac.hu-n csak szemetet árulnak.

nevetséges amúgy, persze aki ennek ellenére rendelt onnan, az tudja nagyon jól, hogy bő 70%-a hazugság amit ide leírtak.

nevetséges az ilyen lejárató kampány, a konkurencia részéről.

de végül is vissza nyal a fagyi, mert a többi webshopról is ugyan ilyen fikázások mennek mindenütt, és az is érdekes hogy én szinte minden nagyobb ilyen lefikázott shop-ból vettem már valamit, és soha semmi gondom nem volt.

főleg nem ilyen baromságok, hogy nem az volt a dobozban mint amit megrendeltem, meg nincs számla...emberek ez még 2012-ben sem ment volna el, ha nincs számla akkor a NAV úgy meg vágná az oldalt hogy kb azonnal le is húzhatná a rolót.

ha pedig egész mást raknak a csomagba szándékosan mint amit megrendelsz, akkor a fogyasztóvédelem záratja be az egész kócerájt.

ennyire azért nem kéne hülyének nézni a jó népet, próba vásárlást a neten is csinálnak a NAV-osok és a fogyasztó védelmisek is.

ha már hazudoztok össze vissza, akkor legalább ésszel...ostobák.

2015. dec. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

"Az oldal lényege, hogy 2 napig "óriási" akciók vannak termékekre"


Ezek a termékek ennyibe kerülnek. A minőség is tükrözi, az akció csak etetés, valahogy le kell nyomni az emberek torkán.

2015. dec. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Én idaig ágyneműt és törülkezőket.Három illetve öt nap alatt mejött. Azota kimosta a párom es nem panaszkodott.Persze lehet hogy a nevem előtti dr.miatt,hisz jogtanacsos vagyok.De lehetcszerencsém volt.Ki tudja......
2017. nov. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!