Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vásárolt már valaki a www.grup...

Vickycsibe kérdése:

Vásárolt már valaki a www.gruppi.hu (gruppiac) weboldalról? Az oldal lényege, hogy 2 napig "óriási" akciók vannak termékekre, s ez alatt a 2 nap alatt tudod akciós áron megvásárolni. Mennyire megbízhatóak és milyen minőségű termékeket forgalmaznak?

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 09:55
1 2 3 4
 11/38 anonim válasza:
Én rendeltem tőlük 4990 ft-ért+a 660ft-s postaköltségért tőlük 8db Handy Bulb-ot. 3 nap múlva kijött, tök jó minőségüek,jól működnek, az áruk is jó volt.Meg vagyok elégedve mind a Gruppi-val, mind pedig a termékeivel.
2014. máj. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
Én kb. 1 hete rendeltem egy 32 GB-os pendrive-ot.Ma jött meg, teljesen originál csomagban, normális futár hozta, szállítólevéllel, mindennel. Sok lesújtó véleményt olvastam én az oldalról, de nekem minden rendben volt a rendelésemmel.
2014. máj. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
9%

Emberek... istenem... mi az hogy nem az volt a dobozban amit rendeltetek, és csak bent a házban vettétek észre? fizetés előtt ki kell bontani és belenézni... mi tegnap kapunk kézhez egy benzines láncfűrészt, és mondtuk a futárnak hogy megnéznénk fizetés előtt, nem szólt semmit kibontottuk és megnéztük hogy minden rendben van e... a másik meg amit gondolok ezek után meg nem csak a gruppival kapcsolatban, sok olyan helyről rendeltünk már amit a földig szidtak és hogy ilyen meg olyan, és a végén az ellenkezője derült ki... azaz tuti hogy konkurens cégek alázzák összevissza a másik cégeket....


Jótállás is van, Emailben küldték az átvétel után, valamint a 15 napos kiszállítási határidőn belül azaz 1 hét alatt megjött és hiba nélkül működik, utánvétes szállítással rendeltük

2014. máj. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim válasza:

Én is vásároltam egy 32 Gigás memóriakártyát, és egy mini kamerát.


A memóriakártya folyton elveszti az adatokat, és a telefon azt írja ki hogy megsérült, formázd le! A minikamera az még megy, de nagyon ócska! Viszont 3 ezerért nem is vártam tőle sokat. A memóriakártya az kb. 2 hét volt amire megjött, a kamera ideért 3 nap alatt kb. Meg is lepődtem.

2014. jún. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 THK ***** válasza:
100%

#13: normál ügymenet szerint NEM LEHETSÉGES kibontani a küldeményt fizetés előtt, a legtöbb futár így nem is engedi!


Ritka kivétel, ha nálatok erre volt mód - ezért azonban ez nem jó tanács.

2014. júl. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
pedig pl emag-on is írják hogy addig ne vegyem át a csomagot még fel nem bontottam és át nem néztem
2014. júl. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
de nem értem... ha szar akkor mért nem külditek vissza garanciára? a mi általunk vásárolt lácfűrészre is van 12 hó garancia, vagy mért nem jelentitek a fogyasztóvédelemnek? ha ez a sok rossz mind igaz lenne amit írtok már rég nem üzemelne... -.-" már ha van annyi esze egy átvágott vásárlónak hogy ne hagyja annyiban és jelenti őket, ha meg nem akkor meg is érdemli hogy átverjék...
2014. júl. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
a garancia levélet meg emailben küldték, és ennek hogy megvettük már hónapja, és azóta is hiba nélkül üzemel...
2014. júl. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
#13... emagon is írják hogy bontsam ki fizetés előtt, de a futár ezt nem engedi, hanem... kifizetem, ott a kocsiban a futárral kibontjuk, és ha hibás akkor papírt ír róla meg minden és visszaviszi, majd hoznak egy másikat... nekem így mondta a futár mikor onnan rendeltem...
2014. júl. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim válasza:
Én a minap vásároltam egy locsolócsövet, azt a táguló, összehúzúdót. A végéről hiányzott egy alkatrész, a nélkül nem tudom összetoldani az enyémmel. Telefonáltam, e-mailt is irtam, amiben lefotóztam ahogyan a dobozon van és hogy az hiányzik az enyémről, meg az enyém végét is lefotóztam, elküldtem e-mailben. Az e-mailre nem válaszoltak, igy telefonáltam. Azt felvették és a hölgy azonnal intézte, hogy holnap hoznak egy másikat. Velem ez történt. És rendeltem egy autós eseményrögzítő kamerát, hát kíváncsi leszek, hogy milyen lesz. Ma jött meg a számla a kameráról és ma tudtam meg, hogy egy szlovák cég szállítja és a számla is szlovák nyelven készült. Ha ezt tudtam volna, biztos hogy nem rendelem meg. De hátha jó lesz, majd elválik. itt majd megírom.
2014. aug. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!