Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mitgondoltok a BENQ DC C1220-ről?

Mitgondoltok a BENQ DC C1220-ről?

Figyelt kérdés

[link]

De nemcsak a kinézetére gondolok, hanem h a BENQ márkáról mi a véleményetek? "Okos"? "Intelligens"? Hogy fényképez? Érdemes volt megvennem? Ez az "egyed" nem öreg?


2009. nov. 27. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem benq monitorom van. legolcsóbb full hd volt a piacon és mégis agyba-főbe dicsérik és én is imádom. Ha a fényképezőgépük legalább olyan jó mint a monitoruk akkor bízhatsz a márkában
2009. nov. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mellesleg én is ebben a fényképezőben gondolkodok most
2009. nov. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

közsi a válaszokat és énis nagyon elégedett vagyok vele:)

már egy csomó mindenre rájöttem vele kapcsolatban.De a benq dc c1220 mennyire öreg??

2009. nov. 29. 13:24
 4/8 anonim ***** válasza:
azt nem tudom. de megtudnád mondani hogy hány percet és milyen minőségben képes videot felvenni? meg nem tudnál valami teszfotót feltenni? kiváncsi vagyok mit tud a kicsike :)
2009. nov. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ok.küldök a kutyámról és a görényemrúl képet amit a fényképezőmmel csináltam
2009. nov. 30. 06:26
 6/8 A kérdező kommentje:

nem igazán tudom megmondani...nem értek hozzá....de van mosolyfelismerő funkció+pislogásérzékelő,és ha vki pislogott megkérdezi"Pislogtak.Menti a képet?" IMÁDOM...és addig nem lehet fényképezni míg nem mosolyog vki!ja és arcfelismerő funkciója van és ezenkívül még köbö 20!!!

bocs majd feltöltöm,rohanok sulibaaaa

2009. nov. 30. 06:37
 7/8 A kérdező kommentje:
nagyon sajnálom de legalább 45 képet próbáltam felrakni de túl nagy fájl:(
2009. nov. 30. 13:13
 8/8 anonim válasza:
Én is ebben gondolkodom. Láttam már pár képet a neten, amit ilyennel csináltak. Messze jobbak, mint amit az én drágább Casio Exilimem tud. Emiatt is akarom lecserélni. Benq monitort két hete vettem. 24 colos full hd-set 22-es Samu áron! Ezelőtt Samsungom volt és a Benq képét szebbnek tartom. Mondjuk tény, hogy a kontrasztarány ennél magasabb, vezért nem szabad párba állítani, de a színei szebbek. Nekem nincsenek fenntartásain a céggel kapcsolatban. Csak nálunk nem túl ismert. Még emlékszem, akkor hallottam először róla, amikor ezer éve megvették a Siemens mobilrészét, és azóta Benq-ként futnak a mobilpiacon. Már akkor is óriási cég volt.
2010. ápr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!