Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy nyomtató működőképes...

Egy nyomtató működőképes akkor is ha csak fekete tintapatron van benne?

Figyelt kérdés
Lexmark z460. Nem tudom működik e a nyomtató és csak úgy tudom kipróbálni ha veszek bele patront, de egy elektronikai szaküzletben azt mondták, hogy csak akkor tudjuk megnézni ha veszünk bele mind színes mind fekete patront.
2014. febr. 11. 17:26
 1/3 Fritz lajos válasza:
Igen, jól mondták, kell bele színes is. Ha valamelyik patron hiányzik, akkor nem enged nyomtatni és villogni kezd a nyomtatón a led ami a kis festékszimbólum mellett van. (ha van rajta ilyen led) Nem tudom pontosan ebbe a típusba mennyibe kerül a festék,de pár ezer Ft. biztos van. Ha elfogadja a gép, akkor az utángyártott vagy a töltött olcsóbb. Kérdezd meg előtte, mert nem minden nyomtató fogadja el, hanem csak az eredetit.
2014. febr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmit nem találtam a neten erről a nyomtatóról, a kérdéshez annyit tudok hozzátenni, hogy a HP nyomtatómban hosszú ideje csak fekete patron van és elvan vele. A fekete szöveget rendesen kinyomtatja, a színes képeket meg gondolom fekete-fehéren. Azért csak gondolom, mert nagyon ritkán nyomtatok, akkor is csak szöveget.
2014. febr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen én is csak feketét veszek a hp-mhoz illetve van benne egy üres színes és működik. Lehet csak fizikálisan kell benne lennie egy színesnek is és az mind1, hogy van e benne, vagy sem?
2014. febr. 11. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!