Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik a jobb? Hozzáértő...

Melyik a jobb? Hozzáértő emberek korrekt, kifejtett véleményét kérném.

Figyelt kérdés

Versenyző 1 : [link]


Versenyző 2 : [link]


Versenyző 3 : [link]


Vegyétek figyelembe az ár érték arányt is ha megkérhetnélek titeket. Nekem szempont az, hogy ne szart vegyek. Az ár nem számít. Egyéb versenyzők kvalifikálása akár meg is történhet, szóval csak nyugodtan toljátok a brainstorm ot :)



2014. márc. 21. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik versenyzőt sem ismerem. A mákák ok. Az rendben. Az utolsónál feltűnt így korareggel, h mikrofonos. Mihez kell mikrofonos? Telefon? Pc? Pc hez ne vegyél agybadugósat!!! Telefonhoz (esetleg mp3) meg jobban járnál ha üzletben is szétnéznél valahol, mert akkor nem lutrit veszel, kipróbálhatod. Nekem pl ez a fajta agybadugós sose jött be. Kényelmesebb viselet a hagyományosabb kivitel. Ha olyanból veszel minőségit nem lesz baj, hogy szo szo szellősebben van a füledbe, de hosszabbtávon jobb viselni.
2014. márc. 21. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 menta34 ***** válasza:
Egeret veszel vagy fülest? rossz szűrést adtál meg a gyártóhoz :)
2014. márc. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a győztes amire az van írva, hogy SONY.
2014. márc. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenféle képen zártat fogok venni, mert nem szeretem hallani a külvilágot zenehallgatás közben. Telefonomhoz veszem , nem pc hez.
2014. márc. 23. 23:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, ha tényleg nem vagy ár érzékeny:

[link] :)


Na jó, viccnek jó volt, de ezt tényleg ajánlanám:

[link] Tiszta hangzás, szép kivitel, és mellesleg ku*rvajó :)

2014. márc. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!