Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Tanácstalan...

Mit tegyek? Tanácstalan vagyok. Valaki normális segítsen

Figyelt kérdés
Van egy srác,akivel mostanába vagyis február óta rendszeressen beszélgetünk,talizunk meg satöbbi.. a probléma csak az hogy én ugy érzem bele szerettem.. ezt énmár elmondtam neki,de konkrétan annyit reagált rá hogy:de miért pont én? elmondtam neki hogy miért pont ő,és annyit válaszolt hogy aranyos vagyok.. aztán neki állt terelni a témát.. Azóta nem is nagyon tudom felhozni,mert eltereli vagy elhülyéskedi.. beszéltem az öccsélvel mivel vele jó baráti kapcsolatom van és ő azt mondta hogy a bátya még túl gyerekes a kapcsolatokhoz és hogy neki az egyéjszakás kalandok számítanak.. dehát 18éves a srác,és még nem volt barátnője.. de ez milyen már? Buliztunk is már együtt,és akkor is csak tapizott semmi extra nem történt.. Sokszor megbeszéljük azt is hogy ha nekünk gyerekünk lesz akkor mi lesz a neve,hogy neveljük meg ilyesmi.. fogalmam sincs hogy mit tegyek. szerintetek feladjam vagy még probálkozzam?? tanácstalan vagyok..
2013. máj. 26. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:

kerek perec hozd fel neki a témát ne hagyd ,hogy tereljen

Sok sikert! :)

2013. máj. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is értelen még hozzád. Főleg hogy tudja Te hogy érzel. Ha akarna veled rendes kapcsolatot akkor már együtt lennétek. Csak szórakozik veled jól érzi veled magát, de nem akar még semmi komolyat. AZt nem tudjatod hogy ha te nem vagy vele hány lánnyal csinálta már. Valószinüleg veled épp azért nem, mert nem akar kihasználni, vissza élni az érzéseiddel ami rendes tőle. 18 évesen sok srác nem érett még egy kapcsolatra.
2013. máj. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2013. máj. 26. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!