Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Laptop vásárlás előtt állok....

Laptop vásárlás előtt állok. Mi a véleményetek? Asus vs. Toshiba?

Figyelt kérdés

Toshiba satellite c50-a-14l jött szóba, illetve

Asus X451MA-VX006D notebook ( [link] ) .

Ugyan olyan áron tudnám mindkettőt megszerezni. Van valakinek tapasztalata valamelyikkel, esetleg a márkával? Windows8 rendszert szeretnék rá, nem játékra használnám, esetleeg valakinek van segítő véleménye?

Előre is köszönöm!



2014. szept. 18. 23:41
 1/7 A kérdező kommentje:
A Toshiba linkje : [link]
2014. szept. 18. 23:46
 2/7 kvcsemmanuel válasza:
A Toshiba szerintem mint ceg az elsok kozot hozta piacra a hazi felhasznaloi laptopokat.
2014. szept. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj el és nézd meg, mert mi is céges szinten ilyen dilemma előtt álltunk, végül az Asust vettük meg, mint gép döbbenetesen jó cucc, viszont a kijelzője borzalmas, ugyan megvan a full HD felbontás, de úgy néz ki, mintha rácsos lenne. Kicsik a pixelek, és messze vannak egymástól. Szóval menj el valami boltba és nézd meg a képét is!
2014. szept. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennél rosszabb már csak egy acer lehetne :) Lenovo-t vagy Dell-t vegyél, ne ilyen műanyag vackokat.
2014. szept. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nagyon nem értek egyet az előttem szólóval!Asus-om van már immáron 5éve és olyan mint az új ellenben tesómnak Dell-je volt ami bírta 3évig de állandóan volt valami baja!És az Asus-t javaslom!
2014. szept. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Saavedro ***** válasza:

Ilyeneket ne vegyél, ezekben Celeron Processzor van...


Nekem történetesen Toshiba C55-A-1H9 van és maximálisan elégedett vagyok vele, azt leszámítva, hogy a műanyagja fényes és nem matt.

2014. szept. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Vegyél inkább Asust. Nekem már lassan 5 meg egy modell és még 1-szer sem volt szerelőnél. Semmi baja nem volt. Egyik ismerősömnek Toshibája volt és 3 éves lesz de már 2-szer volt szervizben.

Persze nem mindig a márkától függ, hanem a modelltől is.

A testvéremnek asztali gépe van amiben szinte minden Asus.

Minden mai játékot elvisz. ( Farcry4, Battlefield4, Ac unity.

Nekem még Asus telefonom és tabletem is van mert nem tudok betelni vele olyan jó.

Én a helyedben Asus-t vennék.

2014. dec. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!