Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miert formal velemenyt Apple...

Miert formal velemenyt Apple termekekrol olyan ember aki meg nem hasznalta oket?

Figyelt kérdés

En hasznaltam mar Windows-os laptop-ot es MacBook-ot, es amikor azt mondom hogy az egyik szar, a masik meg jo, akkor annak van alapja. Egy csomoszor veszem eszre viszont hogy olyanok "fikazzak" az Apple termekeket akik meg csak fenykepen lattak oket, es meg se fordul a fejukben hogy azert olyan dragak mert annyival jobbak is. A telefonok eseteben ez nem tudom hogy igaz-e, de a laptop-ok eseteben mindenkeppen.


Hogy lehet valamit ugy lefikazni hogy azt se tudom mi az, nem volt a kezemben, nem hasznaltam soha?


2014. szept. 24. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Itt nem volt szó semmi fikázásról, csak nekem nem kell olyan mobil, ami nem tud mass storage módot, csak iTunesal lehet rámásolni dolgokat, nem bővíthető memóriakártyával, a rajta levő rendszert pedig nem lehet testre szabni, náha fm rádiót is szoktam hallgatni, az sincs, nem kell iPhoneom legyen hogy ezeket tudjam, és tudatos ember vagyok, ha valamilyen új dolgot látok, mindig megnézem hogy mi az előnye és mi a hátránya.

Jelen állás szerint pedig több a hátrány, mint az előny.

2014. szept. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mire gondolsz, volt itt a kerdesek kozott valami frocsoges gondolom:) Arrol en lemaradtam, mindentol fuggetlenul kerdeztem.
2014. szept. 24. 13:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű: ahhoz, hogy valaminek a tulajdonságait, adatait, paramétereit megismerd, nem feltétlenül kell használnod.
2014. szept. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, te vagy az egyetlen a Földön, aki kizárólag saját tapsztalatok után alkot véleményt? :))
2014. szept. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na hagyjatok mar:) Egy olyan embertol hallani hogy az Apple egy szar aki meg eleteben nem hasznalt semmit toluk ugyanolyan mint egy szuz embertol hallani hogy a szex az szar...Elhiszed neki? Nem. Mit tudja o, fogalma sincs rola:D
2014. szept. 24. 14:03
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Akkor most szar az Apple vagy nem? Már végképp nem tudom...
2014. szept. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Marhaság, hogy azért drágább, mert jobb.

Én használtam MacBook-ot a cég miatt ahol dolgozom de egyáltalán nem jött be és nem értem miért olyan drága.

Én maradok a jól megszokott Windows 7-nél.

2014. szept. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!