Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért hiszi sok ember azt,...

Miért hiszi sok ember azt, hogy akinek iPhone-ja van, az gazdag?

Figyelt kérdés

2013. okt. 27. 19:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%
Mert a normális ember nem ad ki rá annyi pénzt.
2013. okt. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15%
szifonnal is lehet menőzni,mégse gazdag a tisztelt tulajdonosa :)
2013. okt. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23%

Ez pont fordítva van, sokan megveszik olyanok is részletre, akik egy az egyben nem tudják kifizetni hogy gazdagnak tűnjenek.

De abban biztos vagyok, hogy 1 dologban biztos híján van aki ilyet vesz, hiányzik belőle a józan ész, nem tudja felmérni mennyit ér egy mobil és képes egy nagyobb összeget is kiadni érte

2013. okt. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

ma 21:12

Pffff, igen nyilvánvalóan csakis idióták meg szellemi rokkantak vesznek iPhone-t. Gratulálok!!

2013. okt. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%
kösz a gratulációt, ment a pacsi :)
2013. okt. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%
Azért, mert egy drágább telefonról van szó és nagy a hírverés körülötte. Egy Galaxy is annyiba kerül kb.
2013. okt. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Én nem hiszem azt.Csak azok hiszik azt akik még csak képről láttak ájfónt és fingjuk sincs hogy működnek a dolgok.
2013. okt. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
21%
Leminuszoztatok mert rosszatt szóltam a szent Apple termékeire ?Én kérek elnézést ! :))
2013. okt. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%

nem rosszat szóltál, csak k_rvára egysíkú vagy...persze ha egy HTC One-ról lenne szó a kérdésben, akkor istenítenéd...mer az csak 180ezer, dehát mégse ájfon, szóval nem szabad azt mondani rá, hogy drága...

Kérdésre egy kérdés: Miért hiszi azt bárki is, hogy bármi köze van mások pénztárcájának a tartalmához? Azok az emberek, akik azon gondolkoznak amikor meglátnak egy iPhone-t valaki kezébe, hogy "ez most vajon azért vette, mert sok a pénze, vagy csak részletre vette?", annak elég unalmas élete lehet. Én miért nem kérdezem meg itt senkitől, hogy mennyit költ telefonra? Tán mert nem érdekel, és mert semmi közöm nincs hozzá.

2013. okt. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

Emberek, szarjátok már le, hogy mennyibe került a másik telefonja.

Foglalkozzunk a magunk dolgával, ne azzal hogy a szomszédnak iPhoneja van. Magánügy. Nagyon ráérhettek ha ilyenekkel tudtok foglalkozni...

2013. okt. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!