Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen rajztáblát ajánlanátok...

Milyen rajztáblát ajánlanátok online rajzoláshoz? (Főleg online graffitizés)

Figyelt kérdés
Lehetőleg ne legyen nagyon drága max 20-25 ezer ft körül gondoltam.

2012. szept. 22. 15:16
 1/7 Veér Pistike válasza:

Annyiért sajnos nem igazán lesz.

Ami jó az a wacom rajztáblái viszont azok aranyárban vannak a legalább B/5-A/4 méretüek a többi szerintem felejtős.

Költséghatékonyság miatt próbáltam Pentagramm rajztáblát de nem igazán vált be.

Lassú, pontatlan, nehéz a toll stb. és az is 40fölött van A/4-es méretben.

Célhardware sokba kerül ez van, ha munkára kell megéri mert hatékonyabb viszont otthonra már kétséges.

2012. szept. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A geniusok nem jók? Láttam 20 körül
2012. szept. 22. 15:39
 3/7 Veér Pistike válasza:

Te döntöd el, én csak leírtam a tapasztalatomat néha használom mert jól jön, de amúgy meglennék nélküle is ha nem fért volna bele egy jobb minőségű.

Szerintem egy felső kategóriás egérrel jobban járnál.

Vakon meg ne vedd meg ha nem tudod kipróbálni, rajztábla sokba kerül ez van 20körül nem nagyon gondolkoznék ha úgy veszed ott kezdődnek a jobbféle egerek én inkább olyanba ruháznék be.

2012. szept. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az egerem elég jó,de azzal nem lehet úgy rajzolni :S Mivel Rajzoláshoz kéne,tehát fontos,mert a rajztábla olyan mintha papírra nyomnám.
2012. szept. 22. 16:24
 5/7 Veér Pistike válasza:

Ha hiszed ha nem tudom milyen rajztáblán rajzolni, én se azon szoktam ebédelni :)

Viszont pont azért kell jobb minőségű ezeknek az igényeknek is eleget tudjon tenni.

De ahogy gondolod, vedd meg a geniust ha jobbra nincs keret azt kész de nagy csodát ne várjál tőle, kétlem jobb lesz majd mint egérrel csak legfeljebb "másabb" vele rajzolni.

2012. szept. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Veér Pistike válasza:

Néha nem értem embereket, olyan elvárásokat támasztanának eszközökkel vagy személyekkel szemben ami nem abba a kategóriába tartozik, persze minden megoldható csak az már egy más árcédula mindkét esetben.

Nem tudom mi a munkád de ha teszem azt minimálbérért kéne agysebészetet csinálnod nem tudom mennyire örülnél neki, amit te szeretnél és feltehetően ilyen elvárásod lenne majd az adott eszközzel kapcsolatban az kb. ez lenne.

Ha "rajzolni" akarsz vele akkor wacom az meg annyiba kerül ez van, a szerényebb tudásúak olcsóbbak ugyan de meg se közelíti.

"igaziból" rajzolni se olcsó dolog ott is sokba kerülnek a jobb minőségű eszközök és anyagok, persze lehet sima ceruzával is meg temperával de valamit valamiért.

2012. szept. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem én ! :D Fontos amúgy,hogy nem vérprofi vagyok,tehát hobbiszinten szeretnék rajzolgatni vele. Amúgy néztem Wacomokat,de ott is van 10-től 50 ig,melyiket érdemes akkor csak azt ami kb 40 ezr körül van? (Pl innen melyiket érné meg? [link] )
2012. szept. 23. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!