Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ibanez GSR 180 BK gitárt...

Ibanez GSR 180 BK gitárt érdemes venni basszusgitár tanulásra? Sokat olvastam utána és többen mondták hogy inkább Cort basszusgitárt nézek. Kb 40-50 ezrem van rá.

Figyelt kérdés

2014. okt. 21. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ilyenem és az áráért szerintem jó kezdőhangszer.

Kényelmes, modern forma, a hangja is egész használható.

2014. okt. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segítettél. Már nem is tudtam hogy milyen basszusgitárt vegyek mert szinte mindenki szerint ami olcsó az szar csak sajnos másra nincs pénzem úgyhogy kicsit meg ilyedtem. Abban tudnál még segíteni hogy milyen kombót vegyek vagy az menyit számít? Abszolút kezdő vagyok.
2014. okt. 21. 20:27
 3/6 anonim válasza:
Igazán fölösleges volt új kérdést kiírnod.
2014. okt. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem nem mert most olyan válaszolt aki használta azt a basszusgitárt amiben én is gondolkodok.
2014. okt. 21. 20:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezeknél az olcsó hangszereknél a legnagyobb gond az, hogy nem egyenletes a minőség, kifoghatsz jót és gyengébbet is.

Én alapvetően gitáros vagyok és basszusozni csak a saját otthoni felvételeimhez szoktam, tehát nem napi szinten használom.

A GSR180 több évig jó volt erre a célra, most egy barátomnál van, ő használja, nálam most ennek egy aktív EQ-s változata, a GSR200 van, ami gyakorlatilag majdnem ugyanez.

Szerintem kezdő hangszernek, tanulni teljesen jó, de biztos akad Cort is, ami szintén jó.

Mindenesetre én tudom ajánlani.


Kombóban sajnos nem tudok javasolni semmit, én csak felvételre használtam, nem is volt külön basszuserősítőm.

2014. okt. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm.
2014. okt. 22. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!