Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Olvastam külföldi oldalakon,...

Olvastam külföldi oldalakon, így megnyugtató a tudat, hogy nem csak engem idegel ki ez probléma! Van/volt ilyen?

Figyelt kérdés

Folyton, BÁRMILYEN oldalra lépek (bár ezt, és a google-höz kapcsolódó oldalakat eddig elkerülte), átmegy az oldal valami másba, totál kifehéredik, és bejön egy töltődő valami, fölé írva pedig ez van: "A message from our sponsors: redirecting you shortly"

És már annyira idegesít, akárhányszor frissítek az oldalon, pár másodpercig rendesen jön be az oldal, aztán megint ugyanez......


Másik probléma, hogy random valahova kattintok, és felugrik egy új oldal......az AdBlock Plus-om töröltem, mert sz**t se ért, eddig is történtek ilyenek, ezután is fognak, így ez nem vált be.

Valami segítség??? Alig 1 éve van csak meg a gépem, de lassan több baja van, mint egy vénasszonynak, és ez kikészít idegileg!



2015. febr. 19. 07:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Az Adblock csak feltelepítve és magára hagyva egy alapszolgáltatást tud elvégezni, a leggyakoribb reklámokat azért kiveszi. Ha külön betöltesz neki egy szűrőt, azok feltételeivel már részletesen és nagyobb tudással tud blokkolni. Ehhez már csak egyszer kell kézzel felvenni az olyan reklámot és dobozát amit nem vett ki, és onnantól kezdve azoknál is működni fog.


A számítástechnika oktatása valahol ott kezdődik, hogy a gép azt tudja elvégezni amire megtanították, ez többségében még így van. Meg kell tanítani a reklámblokkolónak is, hogy hogy viselkedjen.


Az oldalakkal kapcsolatos problémád azért nem tartozik rá, mert nem egyszerű reklámot látsz (kép beszúrva egy oldalra). Valamilyen adware kártevő van a gépeden, ami átvette az irányítást a böngésző felett. Ezért érdemes kártékony programokat kereső programot futtatni, például Malwarebytes anti-malware-t.

2015. febr. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem az AdBlock ér sz**t se, hanem te vagy béna a gépekhez. (Bocs, nem szokásom ez a hangnem, csak igazodok a feltett kérdés stílusához.)

Gondolom, nincs a gépeden semmiféle védelmi szoftver, igaz? Meg azon legalapvetőbb elvet is előszeretettel figyelmen kívül hagytad, hogy csak olyasmit telepítünk, amiről 100%-ban tudjuk, hogy micsoda.

Ez ugyanis tipikusan annak a jele, hogy feltelepítettél a gépedre valamilyen reklámszoftvert, és az barmolja el a böngésződet.

Tessék végigfuttatni az Avast böngészőtakarítót, feltenni egy antivirust (javaslom az Avastot), és csökkentett módban végigfésülni a gépet.


Az AdBlock meg egy remek szoftver, aminek a feladata, hogy a weboldalakról a reklámokat kiszűrje. Ezt tökéletesen el is végzi. Az már más kérdés, hogy neked ott figyel egy reklámszoftver, és folyamatosan eltéríti a böngészőt. Ezért nem az AdBlockot kell okolni, hanem azt, aki nem vigyázott eléggé a rendszerére.

2015. febr. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek, beszoptál valamit, mert tipikus pistike vagy. Legalább a böngészőben néznéd meg a telepített kiegészítéseket. Az Adblock pedig ez egyik leghálásabb kiegészítő :)

Vagy legalább a guglibe vernéd be az idézett mondatot a hőbörgés heylett, van jópár ötlet a javításra.

2015. febr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Èn eset smart securty használom ès nincsenek felugro idegesitő ablakaim mert tudom mikor hová katintok havonta begyszer átfèsültetem a gèpet az esetel ès kèsz illetve ccleanert futatom nèha .
2015. febr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!