Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen notebookot vegyek a...

Milyen notebookot vegyek a műszaki egyetemre?

Figyelt kérdés
Milyen árkategóriában érdemes gondolni?

2015. ápr. 13. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

használt macbook air

140-180e ft

2015. ápr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Lol, használt macbook air.


Nem érdemes laptopot venni. Jegyzetelni úgyse abba fogsz, lassabb mint egy asztali, és még kicsi is.

Én is meg sokan úgy indultunk neki az egyetemnek, hogy majd viszünk notikat és abba gépelünk mint a filmekbe. De kretén ötlet volt. Az anyag fele képlet meg ábra, a többit meg feltöltik a tanárok, így annyiból ált a gépesjegyzetelés, hogy a fele csapat böngészett másik fel meg játszott. A legtöbb dologhoz amihez gépet kell használni nem elég a kis 15col.


Én a helyedben vennék egy asztalit(vagy vinném,ha már van). Arra egy Linux-Windows 8.1 páros és kész. Filmnézéshez, meg hordozhatóságnak egy olcsóbb windowsos tábla teljesen jó

2015. ápr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ milyen szakra mész.

Én GTK-s vagyok, ide a Macbook Air a legjobb választás. (380 ezer volt)

Ha pl. mérnökinfóra mész, akkor vmi Windowsos laptop a programozás miatt.

2015. ápr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
egy dell inspirion 3542 tökéletes egy videókarival
2015. ápr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az árukeresőn rengeteg laptopot találsz és az árait is meg tudod nézni + hol kapható.

Valóban sokra nem fogsz vele menni de filmet nézni meg stb... szóval nem árt ha van de meg lehet nélküle lenni.

2015. ápr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

macbook azért jó mert sok oktatási progi van rá, olyanok amik winre nincsenek, amerikában a tanulók többsége mac-et használ a suliban

[link]


nekem is air van, csak röhögök az egész nap konnektort kereső wines nyomorékokon

2015. ápr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!