Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az egyetemre szeretnék venni...

Az egyetemre szeretnék venni egy notebookot, szerintetek ez megfelel (többi lennt)?

Figyelt kérdés

Van egy régebbi laptopom de szeptembertől egyetemre megyek, és szeretnék egy újat. Kb 120 ezrem van rá, nem kell túl erős harver bele (ennyiért nyilván nem is lehetne) csak hogy normálisan lehessen használni film nézésre, netezésre stb.

Találtam néhány szerintem megfelelőt, leginkább az Asus x550-551-es szériából. Pl ASUS X550CA-XO153D.

Szerintetek ez elég jó, mert azért egy sz*rt nem szeretnék venni? :)

Ha ilyen árban van ennél jobb, az is érdekel.

Előre is köszi a válaszokat :)


2014. júl. 12. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Inkább Lenovo:

[link]

2014. júl. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Asuson tényleg ne nagyon gondolkodj, mert azoknak mostanában eléggé szar az összeszerelése és az anyaghasználata... az utóbbi pár hónapban amikkel találkoztam azok közül kb. 5ből 3nak volt valami problémája (repedés, törés, melegedés, stb.... én ezt a kettőt tudnám ajánlani, amik szerintem jók:


[link]


[link]


Nekem már lassan 5 éve egy Satellite szériás gamer Toshiba laposom van és azon kívül, hogy kb. fél évente kell tisztítanom a hűtőjét, azon kívül nagyon jól bírja strapát még a mai napig is.:);) Remélem segítettem.:)


Üdv.:

Eckheart

2014. júl. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, még jöhetnek nyugodtan :)

A második válaszolónak:

Igen sajnos az Asus tényleg nem a legjobb, a jelenlegi laptopom asus 1 éves és el van törve/repedve mert nagyon gagyin van összerakva.

2014. júl. 14. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!