Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Samsung termékei jó minőségű...

A Samsung termékei jó minőségűek, tartósak?

Figyelt kérdés
Mennyire megbízhatóak műszakilag, ár-érték arányuk is jó?
2015. ápr. 20. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem atlagos a megbizhatosaguk, ar-ertek aranyuk pedig elegge fugg attol, hogy mirol van szo. Konkretan mi erdekelne?
2015. ápr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Régebben volt egy Samsung merevlemezem. Mindenki azt mondta, hogy pocsék minőségűek, én nem hittem el, elvégre nagy márka. Fél évig bírta, majd elkezdett véletlenszerűen hibákat produkálni.

Viszont a billentyűzetem is Samsung, és immár 8 éve semmi baja. A nyomtatóival sem szokott probléma lenni.

2015. ápr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Átlagos márka, attól függ milyen kategóriában nézzük az "ár-érték" arányt.


Érdekes,nekem meg pont,hogy a merevlemezem bírja már több mint 6 éve,de szerintem már ez sem tökéletes. (Ez már természetes)

2015. ápr. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!