Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy családi házba (földszint+...

Egy családi házba (földszint+ 1 emelet) mennyibe kerülhet egy Kone felvonó? 4-5 méteres emelőmagasságról beszélünk.

Figyelt kérdés
Nem szeretnék Homeliftet, hanem rendes MRL vezérlésű felvonót! Azért kérdezem itt, nem pedig a Kone cégnél, mert nem töltöttem be a 18-at, viszont ha saját házam lesz, akkor mindenképpen szeretnék liftet, de nem azért, mert mozgáskorlátozott vagyok, mert egyszerűen kell és kész!

#ház #lift #homelift #Kone felvonó #Monospace 500
2015. jún. 27. 17:08
 1/2 modellező válasza:
100%

Körülbelül 5-6-7 millió forintba kiviteltől függően+ engedélyek, átalánydíjas karbantartás, stb. Én is szeretnék ilyet Fsz. + 1 emelet de hát csillagászati ára van (magánszemélynek persze)

Az infót én is az internetről szedtem ha kíváncsi vagy rá nálam megvan letöltve.

Szóval pénz kérdése az egész...

2015. jún. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen, kíváncsi lennék a forrásra!
2015. júl. 19. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!