Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Waberer s-es kamionoknál...

Waberer s-es kamionoknál engedik, hogy az áramátalakítót az aksira kössék vagy csak a szivargyújtós megoldás engedélyezett?

Figyelt kérdés

Tudtommal aksiról nagyobbat lehet működtetni ezért a kérdés .

És ha igen engedélyezik hogy kivitelezhető a dolog ?Mert nagyon kevésnek tűnik a kábel amit adnak az átalakítókhoz.

Waberersesek vagy volt dolgozók legyen szívesek válaszoljatok.



2015. szept. 10. 14:10
 1/3 anonim válasza:
Ha ennyire kevés benned a kreativitás, akkor szerintem ne kamionozz! Nem neked való!
2015. szept. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
1es vâlaszolo. Miert vagy ilyen kis kocsog, h ne is kamionozzon?? Idiota.
2015. okt. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ott dolgoztam. nyugodtan bekötheted. persze a lengőbiztosítékot ne hagyd ki a rendszerből. Viszont egyes kamionoknál az akkumulátor a nyereg mögött van a vázban elhelyezve. ehhez már elég hosszú kábel szükséges. nekem 500W-os átalakító van a kocsiban. tv-hez beltérihez laptophoz eggyüttes idejű használatra elég. ezt még lehet szivargyújtóról üzemeltetni. szerintem ekkora neked is bőven elég lenne, hacsak nem akarsz mikrót üzemeltetni.
2016. máj. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!