Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az újabb ledek mennyi idő...

Az újabb ledek mennyi idő elteltével és mennyit veszítenek fényerejükből?

Figyelt kérdés
2015. nov. 10. 16:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"legújabb technikai megoldásként"


Ugyanaz mint az eddigi COB, csak még rosszabb.

A lényeg az hogy a vásárlóval megetessék.

Sikerült.

Azt vettem észre, hogy eleinte nagyon gagyi ledek voltak, aztán jöttek egészen jó megoldások, majd rájöttek hogy nem biznisz olcsón tartós holmit csinálni.

Egy vicc jut eszembe erről, hogy az abszolút diplomata úgy küld el a fenébe hogy alig várod hogy indulhass.

Te pedig alig várod hogy megvedd az újabb selejtet jó drágán.

2015. nov. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
kifejthetnéd miért rosszak ezek az "izzószálas ledek"? (ilyen megnevezéssel is láttam már) hatékonyságára 112 lumen/watt értéket írnak, ha csak 100 igaz belőle már az is elég jónak számít régebbi ledekhez képest. hátránya talán hogy előrefelé kevesebbet világít, de ha olyan lámpatestben van aminél a cél hogy nagyobbrészt oldalra szórja a fényt ideális lehet
2015. nov. 15. 19:11
 13/13 anonim ***** válasza:

"hátránya talán hogy előrefelé kevesebbet világít"


Hátránya a rendkívül rövid élettartam.

2015. nov. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!