Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha szokványos testépitö...

Ha szokványos testépitö edzéstervekröl áttérnék a teljes testedzésre, akkor veszitenék az izomzatomból?

Figyelt kérdés
heti 3-4 tesljes testedzés lenne.Étrend az alap.Lenne valami visszaesésem?

2015. jún. 2. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért csinálnál ilyet?
2015. jún. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Magam sem tudom.Abban reménkedek hogy pár honap változtatás jót tenne a szervezetemnek.5 éve sportolok.Úgy érzem a fejlödés lehetne jobb is:)
2015. jún. 2. 21:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem túl jó ötlet. Ha heti háromszor megedzel minden izmot, az törvényszerűen az intenzitás csökkenésével jár. Ugyanolyan intenzíven nem fogod tudni megedzeni az izmaidat, kivétel mondjuk has, esetleg vádli...
2015. jún. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Meg tudja edzeni intenzíven, akár 1-2 sorozat is elég 1 izomnak ha maximális az intenzitás. Én csináltam 4 hónapig, 3 kiló izmot vesztettem ami szénhidrát és víz volt. Viszont a erősödtem, ami most jól jön nagyon.
2015. jún. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

'3 kiló izmot vesztettem ami szénhidrát és víz volt'

ezt a mondatot nemértem.valaki elmagyarázná?


Elméletileg ha nemvagyok kalória deficbe ás ha nagy sólyokal edzek akkor is veszithetek izomzatot?

2015. jún. 2. 21:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem veszítenél, sőt... A '70-es évek előtt még nem is használtak bro spliteket. Teljes testes edzéssel is jó fizikumot lehet építeni. Erőben pedig abszolút felsőbbrendű a Weider világ testépítő bro splitjeinél.
2015. jún. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Figyelj az izom nagy mennyiségű szénhidrátot tárol, és 1 gramm ch ehhez 3 egész valamennyi gramm vizet is bevonz a sejtbe. Na, mivel jóval kevesebb volt a volumen ezért csökkent az izmaim ch raktározó képessége.(nem égett ki annyi és nem raktározódott annyi)
2015. jún. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Annyit mondok HST a többit meg guglizd ki.
2015. jún. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi srácok.Asszem valóban belevágok:)
2015. jún. 3. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!