Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » E-Cigivel kapcsolatban pár...

E-Cigivel kapcsolatban pár kérdést?

Figyelt kérdés
Hagyományos cigarettáról szeretnék átváltani e-cigire. Kinéztem egy csomagot. 300x lehet újratölteni a patront, mielőtt meghalna. Ekkor porlasztót kell venni idáig eljutottam. Ez 1000-3000 ft között lebeg. Ezt kell csak cserélni, illetve milyen rendszeres költséggel jár még az e-cigi? Ez nekem nagyon új, bocsi a tudatlanságért.

2015. nov. 20. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Helló! Javaslom nézz be egy e-cigi boltba, ahol kérd kis a segítségéet az eladónak. Minden kérdésedre választ tudnak adni, még készüléket is tudnak majd ajánlani.

Különben én inkább az újabb technológiás variwattos készülékek közül válogatnék.

[link]

ők pl. nagyon vágják a témát.

2015. nov. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A legnagyobb költséged amúgy az e-liquid lesz.

A többi cuccon lehet spórolni. Érdemesebb pl. felújítható kazánt venni a készülékhez, mert akkor nem kell mindig újat venni, hanem egyszerűen raksz bele egy új tekerést.

2015. nov. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sziki1 válasza:
Azt javasolnám hogy inkább fordíts rá picit több pénzt, és egy picit komolyabb készüléket válassz ami megbízhatóbb és hosszabb az élettartama, persze nem egy profi több 10eFt-os készülékre gondolok de azért ne a legolcsóbbat válaszd ha nem akarsz kínlódni vele. Ha esetleg van lehetőséged rá akkor külföldről jobban megéri ezeket a készülékeket beszerezni [link] itt szétnézhetsz. Tipp törekedj rá hogy 1000mAh feletti akkumlátorkapacitású készüléket válassz hogy ne merülj le pár óra alatt. rendszeres kiadással jár ugye a liquid, amit webshopokból jobban megéri beszerezni esetleg otthon magadnak keverni, de ezt kezdőként még nem ajánlom, de a későbbiekben ha megtetszik az egész elektromos cigaretta dolog akkor kipróbálhatod. További kiadást jelenthet a fűtőszál elégése illetve a liquidet a fűtőszélhoz vezető vatta/üvegszál elégése is, ezt otthon is kicserélheted majd benne sok hasznos anyag van erről a neten de vehetsz is bele komplett új kazánt.
2015. nov. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az előttem író jó ötletet, adott. Magam is a Fasttech -től rendelek, azonban mindenképp olvass utána, nézz youtube videót egy egy készülékről. Ha megy az angol az nagyon jó, mert kb. minden készülélről elég kielégítő teszteket készítenek egyes videósok.

Amire még szerintem figyelj, oda hogy mindenképp korszerű készüléket vegyél. 1 évnél idősebb modellt nem érdemes venni, mert iszonyatos tempóban fejlődnek most az e-cigaretták. Nem azt mondom, hogy egy régi készülék nem jó, csak minek költenél ugyanannyit egy régi készülékre, ha ugyanannyiért van fejlettebb is.

Amit én konkrétan ajánlani tudok, az a Kanger Subox Mini Starter Kit, vagy mondjuk a Joyetech VTC mini 60w (ebből van olyan, amihez adnak porlasztót).

Amit még fontosnak tartok kezdőknél, hogy semmiképp ne mechanikus modot vegyél, mert az már nagyon rég kiment a divatból, sokat kell vele nyüglődni, hogy üzembe hozd. Profiknak jó szórakozás, de kezdőknek csak nyűg.

2015. nov. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!