Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigivel kapcsolatban, leszokni...

Cigivel kapcsolatban, leszokni akarok tanácsok?

Figyelt kérdés
bánom h rászoktam. Haverok rávittek... 1éve cigizek. Először félkék viceroy, későb kék palmall, piros pallmall, piros west, piros marlboro. És eljött az az idő h már n tudok megállni. Mar 10000 mondtam h leszokok. Zavarja a bnőm, anyámat, stb. Mindig cs a pénz kell h birjak venni. Újévi fogadalmam az vt h leszokok. Vt még 1 dobozom. Elszivom és anyi. D semi n lett belőle. D ma még 1et szivtam el d roszul esett. Tudtok vmi jó ötletet? Amivel le lehet szokni.
2011. jan. 3. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Ne vegyél többet. Elszívod, ami van, és nem veszel többet. Írtad, hogy nem jött be. Hát erről igazán csak te tehetsz. Ahhoz, hogy ne gyújts rá valamiféle erőfeszítést kell tenned, és nem gondolom, hogy túlzottan nagy erőfeszítés nem azt mondani a obltban, hogy "Kérek egy doboz cigit..."

Remélem érted mit mondok.

2011. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az jött be, hogy eldöntöttem reggel, csak ma nem gyújtok rá. Csak az adott napot akartam kibírni. Másnap ugyanígy. Szeptember 16 óta működik. Van olyan nap, amikor nem jut eszembe.
2011. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok. Eszembe jutott még valami. Nekem segített a leteszemacigit.hu is. Nézd meg, hátha...
2011. jan. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

mért kell leszokni?

talán egésségesen szerettnél felfordulni?

de ha mégis tuttira akarsz menni akkor használd a Zyclon B szert jól hat. nem kívánod a cigit soha többet.

2011. jan. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A válaszok egyszerűen csodálatosak, az első hozzászóló szerintem az életében nem gyújtott rá( bocs ha tévednék csak eléggé sablonos volt...) az utolsóhoz pedig nem fűznék semmit.


Én 8 évig cigiztem , 2 hónapja váltottam át elektromos cigire , nekem az bejött, korábban már leszoktam egy fél évre , de jött egy vizsgaidőszak és azzal a lendülettel folytattam a füstölést.

Ha nagyon nem megy a dolog, és tényleg le akarsz szokni és ez nem az első sikertelen kísérleted, segítség nélkül nemigen megy a dolog általában.

Javaslom neked is az elektromos cigarettára való átszokást majd csökkenteni az ottani nikotintartalmat 0-ra, majd elhagyni végleg azt is. Ez csak egy ötlet, nekem 2 hónapja működik, igaz rágyújtottam 1-2 szer, de komolyan szarul esett, undorítónak találtam az ízét és már az igaziot tényleg nem kívánom.

Lehet én vagyok akaratgyenge, de nekem pl tuti nem menne egyszerre hogy leálljak a nikotinról, a füstölésről és a rágyújtás élményéről...

Te miért akarsz leszokni? A késztetésnek ( csakhogy átszokj pl elektromosra is... az is volt 1 kemény 1-2 hét)

belülről kell jönnie nem pedig azért mert zavarja az anyukád vagy a barátnőd, magadnak kell elhatározni és véghez is vinni. Ne sajnáld magadtól esetleg a leszokást elősegítő szereket eszközöket, ha másért nem az akaratodat biztosan megerősítik.

Vagy ha ennyire vasakaratod van, akkor kitartást kívánok neked, 1 hónap és nem fogod annyira kívánni a cigit, de még ezután is előjöhet olyan helyzet hogy neadjisten rágyújts, előnyödön van hogy csak 1 éve dohányzol, szerintem kitartással még vissza tudsz fordulni!

Ha kell infó akkor írj, segítek ha tudok, addig is kitartást!

Minden Jót!

2011. jan. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem úgy tudsz a legkönnyebben leszokni , hogy veszel olyan tapaszt vagy mit.. és kidobod a cigit és az öngyújtót is.. a pénzedet meg egy borítékba zárd be!! Vagy gondolj arra , hogy a barátnőd is örülni fog neki ha végre leszoksz!! És jusson mindeig eszedbe , hogy a dohányzás káros!! És azokat a haverjaidat meg hagyd a farncba. Vagy inkább őket is tereld a jó útra!! :)
2011. jan. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

még mindig olcsóbb egy doboz cigi, mint a leszoktató módszerek, eszközök bármelyike!!!

Mocsoknak tartom azt aki a nikotintapaszt ajánlja. Jó megoldásnak tűnt, de sokkal drágább mint a cigi. Aztán jött az Ecigi. Tizenötezerért vettem én is egy készletet, de amit el bírnék viselni, az a nikotincsepp nem kapható. a póthüvelyek meg ugyanannyiba kerülnek mint a rendes cigi!

Így inkább vettem egy töltőt egy ezresért, aztán a 160g-os dohányt 2500-ért+ 200szálas hüvelyt 150-ért. 3000-ből kijövök egész hónapban.

2012. aug. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!