Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Árammal hogy lehet úgy fűteni,...

Árammal hogy lehet úgy fűteni, hogy központi fűtés legyen?

Figyelt kérdés

Azaz ne helyiségenként legyen egy konnektorba dugott fali panel, vagy egy olajradiátor.

Van vmi olyan készülék, mint a vegyestüzelésű / gáz-kazán?

Ami csak egy helyen használja fel az áramot, és azt osztja szét a teljes házban?

Ha van ilyen, kb. mennyi a fogyasztása?


2015. dec. 30. 17:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok szakember, hűtés témában vagyok otthon, itt is, ott is hőátadás van...

Nézelődj, próbáld a kalkulátorral meghatározni a teljesítményszükségletet, lehet találnál más cégtől is kalkulátort, van rá esély, ki lehet választani hozzá a "kazánt", mint látod komplett egység, csak a csöveket kell rákötni és működik is. (Persze azért a "csövek", radiátorok megtervezésére is szükség van).

2015. dec. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!