Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Jó hang és kábel minőségű...

Jó hang és kábel minőségű fülhallgatót venni, na de milyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A minap buszozás közben arra lettem figyelmes hogy elnémult a fülhallgatóm egyik rész, szóval muszáj venni egy másikat, és ehhez szeretnék ajánlatokat kérni, amik mind hangminőségben illetve összeszerelésben jók. Nekem személy szerint az "agybadugós" fülhallgatók jobbak mert nem esik ki a fülemből. Eddig egy Prestigio telefonhoz kapott noname fülesem volt, hangminőségben nagyon lehagyta a drágább fejhallgatóimat is.

Ti milyen fülhallgatót használtok a mindennapokban, mit lenne érdemes vennem? Árban 5-7 ezer forint felé nem szívesen mennék, de ha csak ott kapnék valami normálisabbat akkor persze adok érte annyit.

Hallgattam már zenét az apple earpods-al, tetszett a hangszíne, csak kicsit drága. Szeretem a mély basszust, illetve ha a zene nem nagyon hallatszódik ki a fülhallgatóból.

Fejhallgatók közül melyik lenne jó választás, jobb vagy rosszabb lenne mint a fülhallgató?

A sok kérdésemre a segítő válaszokat előre is köszönöm, a segítségért pedig megy majd az upvote!



2016. jan. 6. 17:16
 1/5 anonim válasza:

Ha szereted a basszus világát, nézd meg jobban a Sony fejhalgatokat ;)

Hogy ha fulesbe szeretnéd akkor meg már inkább az IPhone füles :)

2016. jan. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2016. jan. 6. 17:37
 3/5 A kérdező kommentje:
A fejhallgatók mennyire praktikusak buszozásnál, gondolok itt a szállításra, suliban valahol tárolni? Érdemesebb lenne valamilyen merevített tartót is venni hozzá? :)
2016. jan. 6. 17:40
 4/5 anonim válasza:
Nagyon praktikus mert nem hallasz semmi kullzajt és nagyon jól adja a basszust és belefer a taskadba is :)
2016. jan. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2016. jan. 6. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!