Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 3D tévét vagy iPad-et vennétek?

3D tévét vagy iPad-et vennétek?

Figyelt kérdés
Mindkettőt nagyon szeretném, de csak az egyiket tudom egyenlőre megvenni, viszont nem tudom melyik mellett döntsek. Nagyon tetszenek a 3D tévé adta lehetőségek, az alkalmazások, az internetes összeköttetés, maga a 3D hatás. Az iPad-et pedig laptop helyett szeretném, mert nagyon lassú gépem van, inkább a telefon után szoktam nyúlni, de vannak amiket telefonon nem, vagy nehezebben tudok megoldani.
2016. febr. 25. 02:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Én új laptopot vennék.:D A 3D hatást 2 film után meg lehet unni, moziba meg amúgy is sokkal jobb, és olcsóbb pár hetente-havonta eljárni, ha jön ki valami látványos film. Persze ha amúgy is akarnál egy tvt, akkor oké, de a 3D funkció miatt szerintem nem éri meg. iPadet meg nem vennék, igaz, hogy nem rosszak, de jobb tableteket is kapni annyiért, aztán ha akarsz rajta normálisan gépelni, akkor még egy kisebb vagyon a billentyű hozzá. Mondjuk ha régi telefonod van, akkor oké, de szerintem nem ér meg egy kicsit nagyobb kijelző ennyit.
2016. febr. 25. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

minek egy táblagép mellé külön billentyűzet? :)

egyébként igazad van, egy új laptop jobb választás lenne. bár egy ipad-et könnyebb hurcolászni, ha magával akarja vinni bárhová. igaz attól függ mire használja a gépet, mert azért akad dolog, amit nem biztos h ipadon is meg tud csinálni.


kedves kérdező azért jól gondold meg melyiket választod. 3d-s tv jó móka, eleinte gyakran, aztán csak néha-néha. nem mellesleg tv adás nincs 3d-ben, innentől vásárolhatod (vagy töltögetheted) a 3d-s filmeket, internetezni meg nem is olyan jó rajta. ha idegbaj nélkül szeretnéd rajta használni, ahhoz sem árt venni billentyűzetet meg (vagy) egeret, ami aztán vagy teljesen működik a tv-vel vagy nem.

ha mindenképp a kettő közül akarsz választani, akkor ipad, sokkal kihasználhatóbb. szerintem

2016. febr. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tévét. Viszont laptop helyett nem ipad-et vennék az tuti.
2016. febr. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Telefont nemrég vettem, iPhone 6s-t, és mivel felüdülés egy android után, ezért tabletből is ragaszkodok az Apple-höz. Nekem amire kell a tablet, az többnyire csak netezés, videózás, illetve néha kell a word, excel, power point is. Persze ezekre elég lehetne egy olcsóbb is, de számomra ez hosszú távú befektetés lesz, és egy androiddal nem tudnám ezt elképzelni. A tablethez is ragaszkodok, nem szeretnék most másik laptopot. Nekem egy gyors eszközre van szükségem, ha valamit gyorsan meg kell néznem, akkor az iPad-en csak benyomok egy gombot és abban a pillanatban nézhetem is, a laptopon pedig meg kell várni az egész bekapcsolási procedúrát.


A TV-nél nem feltétlenül a TV-n való internetezésre gondoltam, hanem, hogy pl. a telefonról vagy tabletről a youtube-on nézett videókat át tudom irányítani a TV-re, mivel én elég sok youtube videót nézek, így ez nagyon szimpatikus az egészben. Mennyivel jobb már egy 102 centis TV-n nézni azokat a videókat 😃 Egy ismerősömnek van 3D-s TV-je, nála próbálgattam, hogy miket tud, és nagyon tetszik 😊

Ha reálisan gondolkozok, hogy mire van nagyobb szükségem, akkor az a tablet, mert a laptopom már tényleg nagyon semmilyen és ha nem muszáj, be sem kapcsolom, illetve a TV valamivel olcsóbb, így arra a későbbiekben könnyebben félre fudom tenni a pénzt.

2016. febr. 25. 09:53
 5/7 anonim válasza:
Tv
2016. febr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

no de ahhoz viszont nem kell 3d-s tv, ha youtube videókat akarsz nézni rajta, azt a sima smart tv is tudja. bár van amikor árban nincs nagy különbség közte.

viszont, ha tablet mellett döntesz, tényleg maradj az ipadnál, ha megteheted, egyszerűen nem igaz, hogy az androidos tablet is ugyanaz csak olcsóbb. engem 3 kergetett az őrületbe, aztán vettem inkább egy ipad air 2-öt. bitang jó, nem kell rá perceket várni, h azt is csinálja, amit akarok :)

2016. febr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az Ipad jó, nekünk is van, meg Iphone is de nem nagyon kompatibilisek semmivel sem. Csak egymással. Igaz a mi tévénk nem 3D-s és nem is teljesen smart. Használunk chromecast-ot, de az nem megy az almás cuccokról.
2016. febr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!