Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha az utcában nincs lehetőség...

Ha az utcában nincs lehetőség kábeles internet bekötésére (jelenleg mikrohullámút használok) azt valahogy lehet igényleni hogy még is csak bekábelezzék vagy ezt lehetetlen megoldani?

Figyelt kérdés
2016. jún. 25. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez esetben neked kellene a meglévő kábeltől a házatokig kifizetni a munka és alapanyag díjat. Tuti nem érné meg.
2016. jún. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs lehetőség rádiós netre?

Vannak többen is az utcában? Esetleg csoportos kérvényt lehet beadni az önkormányzathoz. Ők tendereznek majd.

2016. jún. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez az önköltséges kábelezés kb mennyire lenne húzós nekem ? A kábeltől kb olyan 300-400m -re vagyok. Rádiós netet amúgy ki tudod fejteni , mert nem nagyon tudom mi az.
2016. jún. 25. 18:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Pontos összeget csak a szolgáltató tudna mondani szerintem.
2016. jún. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha az utca kèrnè, akkor magánterületes oszlopolkal meg lehetne oldani gyorsan, nem kène terveztetni sem, csak még kell èrnie a telepítésének, sok embernek kell igényelni.
2016. jún. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szinte minden szolgálgatónak van mikrohullámos internetje. Ez úgy működik nagyjából, mint a mobliháló, csak olcsóbb. Pl: Digi 2500-3500ért adja. Nem túl gyors, de jó.


Az önkormányzatnak érdemes szólni, hátha tud segíteni. A helyi szolgáltatóknak is érdemes szólni.


Ha van telefon vonalad, a TCOM mocsok drágán tud adni ADSL-t is. Kb 7-8000 forintért kapsz egy 1Mbites netet.

2016. jún. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!