Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Villámgyorsan szeretnék...

Aronbaba kérdése:

Villámgyorsan szeretnék lefogyni 20 kg-t. Kb.5 hét alatt. Van valami szuper használható ötlet, v tanács? Minden lehetőség érdekel. Csak azt ne h egészségtelen és h lehetetlen. Mozgás csak otthoni körülmények között oldható meg sajnos.

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

"Csak azt ne h egészségtelen és h lehetetlen."


Pedig az. :D


Vágd le mindkét lábad, az talán elég lesz hozzá!

2013. okt. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Vágd le a karjaid, vagy lábaid. Máshogy 5 hét alatt lehetetlen 20 kg-ot leadni. Amúgy gondolom nem 5 hét alatt jött fel az a 20as, de jó lenne ennyi idő alatt leadni...
2013. okt. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A zsirleszivast tudnam javasolni, mas modon ez kivitelezhetetlen.
2013. okt. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha január óta nem sikerült lefogynod, akkor hidd el, 5 hét alatt sem fogsz lefogyni.

Legalábbis akkor is ilyen irányban kérdezősködtél:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__fogyasztoszerek__3..


De ettől még le tudsz fogyni, csak nem 5 hét alatt. Fogyási tapasztalat. Először állítsd át az étrended. Én úgy kezdtem, hogy nagytányér helyett kistányérról kezdtem el enni mindent. Azaz mindent ettem, mint előtte, de mindennek csak a felét. A Colát teljesen elhagytam (pedig diétásat ittam). A teából elhagytam a cukrot.

Ettől elég szépen (bár lassan) elkezdtem fogyni és formásodni. Igaziból nem is vettem észre, csak akkor, amikor már nagy volt rám a nadrágom. És ismerőseim is mondták, hogy fogyok.

Ettől megjött a kedvem, és mindennapos sétát/bicajozást vezettem be. Nem volt időm, ahogy ma sincs konditerembe járni. De minden nap tudtam mozogni. Ez csak rajtam múlt.

2013. okt. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező privátja az első válaszra:

"Nem is tudod h mit miért kérdezek,de sértőn bunkót válaszolni azt igen.Intelligens ember lehetsz az már biztos"


Igen, te biztos, hogy intelligensebb vagy. Pont azért kérdezel ilyen értelmeset.


NEM számít, hogy milyen okból akarsz lefogyni, mert az nem változtat azon a tényen, hogy LEHETETLEN, amit akarsz.

Nem csak egészségtelen, hanem kivitelezhetetlen.

Akárhány privátot írsz, akkor is az marad.


Csak a fenti "javaslatok" valamelyikével tudsz megszabadulni ennyitől ilyen rövid idő alatt.

Zsírleszívás, amputáció és hasonlók.


Tarthatod ezt sértőnek, bunkónak, aminek csak akarod... attól még nem fogsz a szájízednek megfelelő megerősítő választ kapni, miszerint ez elérhető, mert nem.


Miért is?

Mert 20 kilónyi zsírtól kb. 9000*20 kcal elégetésével lehet megszabadulni.

Erre kitűztél 5 hetet (35 nap), azaz napi ~5142 kcal-nyi kalóriadeficitet kellene elérned.


Ezt hogy érhetnéd el? Mondjuk úgy, hogy 35 napig nem eszel SEMMIT és még mellette napi 5-6 órát 15 km/h-s sebességgel futsz (=75-90 km naponta). Megvalósítható szerinted?

2013. okt. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5 hét alatt nem lehet egészségesen ennyit fogyni...Páromnak három hónap alatt sikerült (mozgott is rendesen), rajta nagyon sok felesleg volt, így gyorsan megindult a fogyás.
2013. okt. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!