Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azoknak szól a kérdés, akik...

Azoknak szól a kérdés, akik szerint simán megy a csajozás a szórakozóhelyen, mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Egy lány nyilatkozta ezt ezen az oldalon a szórakozóhelyes ismerkedés kapcsán: "szórakozóhelyen nem ismerkedem. egyrészt a dübörgő zenétől a saját szavamat sem hallom, nem hogy a srácét, másrészt meg oda kikapcsolódni járok. szívesen táncolok fiúkkal, de ennél többet nem szeretnék. számomra ezek a helyek nem ismerkedésre valók."


Na, ezek után is tanácsoljátok még a szórakozóhelyet a forever alone pasiknak?



2014. márc. 6. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, és sosem tanácsoltam.
2014. márc. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hehe, ezt én írtam :D


bővítem a dolgot. az én észjárásomban szórakozóhely = egyéjszakás kaland. én nem úgy vettem észre még fénykoromban, mikor sokat jártam ilyen helyekre, hogy ott a fiúk meg a lányok "ismerkedni" akarnának. csak smárolni, meg egy éjszakás szexet akarnak, és ennyi. én meg nem erre vágyom.


én úgy ismerkedem, hogy eljárok helyekre, ahol emberek vannak, és beszélgetek velük. nem úgy, hogy a dübörgő zenében táncolunk. az ilyen szórakozóhelyeken meg aztán végképp csak a külsője számít mindenkinek, mert úgysem látod a személyiségét, mivel esélye sincs, hogy megmutassa. csak azt látod, hogy néz ki. nem mondom, hogy lényegtelen a külső, de annyira felszínes meg nem vagyok, hogy csak ez alapján feküdjek le valakivel. én szeretem megismerni az embereket. olyan esettel meg, hogy valaki diszkóban megismert valakit, aztán összejöttek, még sosem találkoztam. max volt az este valami aztán annyi.

2014. márc. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szórakozóhelyeken szoktam ismerkedni és soha nem kalandot keresőkkel akadtam össze. Általában úgy történt h. odajött hozzám a srác, táncoltunk egy kicsit, utána kimentünk dumálni, ha jófej akkor telefonszámcsere és randi.


23N

2014. márc. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem aza tapasztalatom, hogy a szórakozóhelyeken engem valamirét nagyon rühellnek a lányok. Általában eltolnak maguktól vagy volt olyan, hogy egy lány mondta, hogy nem tetszel a barátnőmnek, kopj le! amúgy nagyon alacsony fiú vagyok, szerintem ezt nem bírják ezek a felszínes lányok. Fura, hogy máshol meg oda vannak értem a lányok, azt mondják nagyon jó arc vagyok és bírják a humoromat is. Szóval szerintem hagyjad a szórakozóhelyeket, ha te sem vagy külsőre valami nagy szám és normális barátnőt szeretnél.
2014. márc. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4#. Hány cm vagy? Légyszi írd meg mert én is hasonló gonddal küzdök! Köszi!
2014. márc. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!