Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Stagg gitárok jó márkának...

A Stagg gitárok jó márkának számítanak? Vagy inkább a Cort gitárok jobbak az elektromos gitárok körében?

Figyelt kérdés

2016. júl. 12. 15:26
 1/7 Mojjo ***** válasza:
Maximálisan inkább Cort.
2016. júl. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Waff ***** válasza:
Egyetértek. Csak is a Cort.
2016. júl. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem is Cortot válassz. Nekem van egy Stagg elektromosom, szerencsére én olyat fogtam ki, ami kezelhető, kényelmes gitár.
2016. júl. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Milyen Stagg pontosan?
2016. júl. 13. 15:27
 5/7 anonim válasza:
Stagg lp 350 les paul forma.
2016. júl. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ja meg annyit még: formára les paul kinézet, berakásokkal, (talán a rythm-treble alátét hiányzik) jó súllyal rendelkező, (tömör éger) picit vastag, de kényelmes nyakú, hangjáról meg annyit hogy kell neki egy jobbfajta erősítő és egész jól szól. Próbáltam már 32 ezer forintos cortot és nem volt annyira meggyőző-igaz ennyiért nem kell sokat várni- de pl amik már 40-45 körül vannak Cortok azokat inkább meglehet venni mint ezt a Staggot...Mostanság megbántam, hogy ilyet vettem, szivesen lecserélném egy ibanezre
2016. júl. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Cort
2016. aug. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!