Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ti milyen laptopot vennétek...

Ti milyen laptopot vennétek egyetemre?

Figyelt kérdés

Valami strapa bíró laptopot kellene vennem a sulihoz.

Egyelőre az Asus Zenbook-okat nézegettem.

20L JÁK



2016. aug. 6. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyit költenél rá? Mi az a JÁK?
2016. aug. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Esetleg ez? Jog- és Államtudományi Kar
2016. aug. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Itt tudnak segíteni neked a megfelelő notebook kiválasztásában: [link]


Én személy szerint nem vennék valami drágát, ha csak arra kell, hogy begépeld az előadás anyagát, esetleg netezz, ha elunod magad. Könnyen lába kél az ilyesminek, haveromnak legalábbis buli alatt koli szobából vitték el annak idején.

2016. aug. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, Jog- és Államtudományi Kar. :)

Gondoltam, ez segít azért, hogy nem akarok vele mindenféle tudományos csodákat alkotni. Szóval tényleg csak alap szintű felhasználásra kellene.

Utolsónak köszönöm szépen a linket!

2016. aug. 6. 22:45
 5/8 anonim válasza:

Ha TÉNYLEG csak arra használod, hogy netezel rajta, sorozat, beadandókból adódóan word, ppt ilyesmik, akkor elég, ha 200k alatt nézegetsz, hiszen ahhoz elég az i3-as proci, kicsit régebbi videókártya.

Viszont ha néha mondjuk játszanál is rajta, szeretnéd hogy könnyebb legyen, nem akarsz "nagy" laptopot, akkor lehet érdemes többet kiadni rá, nekem asus K401L van, 2kg alatt van, nagyon szépen megy, játékok is futnak rajta, 14"-os, szóval nekem tökéletes.

Igazából tényleg csak az igényeidtől függ illetve a pénztárcádtól, mivel mint azt már mondtam, 150k-ból találsz ilyen célra laptopot, de akár még olcsóbban is, de ha már extrákat is akarsz, érdemes belefektetni. Meg akár azt is érdemes figyelembe venni, meddig bírja az aksi illetve maga a laptop

A zenbookok szerinem klasszak, csak drágák nekem picit, illetve azthiszem az ux305-ről olvastam, hogy könnyen eltörik (egy fórumon olvastam asus gyárban dolgozó írta)

Szerintem DELL illetve Lenovo márkák között érdemes még szétnézni :)

2016. aug. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2016. aug. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Stargate fan válasza:
2016. aug. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ! :)

Végül Asus Zenbook-ot vettem. (UX303U, rosegold)

2016. szept. 9. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!