Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Néhány alapvető kérdés drónokk...

Néhány alapvető kérdés drónokkal kapcsolatban (? )

Figyelt kérdés

Üdv.

A jövőben szeretnék egy drónt amit saját magamnak raknék össze (volt már drónom, és van jelenleg is, tehát az irányítást már nagyjából elsajátítottam, viszont ez lenne az első amit én rakok össze), egy hexacoptert szeretnék, természetesen hobby célra.


Először is a motorra vonatkozó adatokkal kapcsolatban lenne egy kérdésem: Pontosan mit is jelentenek egy motornál a megadott adatok? Pl: 2206, 1800Kv

Nem feltétlenül kell részletezni, az is tökéletes ha valaki ismer olyan weboldalt ahol részletesen leírják az ilyeneket, mert én nem találtam.. (Igen beírtam google-ba is)


A másik, hogy vannak ezek a motorok:

[link]


Itt azt kell nézni, hogy beépített ESC van benne. Gondolom súly szempontjából ez előnyösebb, de más szempontból? Például teljesítmény, vagy tartósság?

Mit tudtok ezekről? Megéri inkább ilyet választani a hagyományos megoldás (motor+ESC) helyett?


Előre is köszönöm :)



2016. aug. 9. 08:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Írd be ezt a keresődbe: drónépítés youtube Kiad egy vagon videót magyarul.
2016. aug. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!