Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mondják, hogy a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy a szex alapvető egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nekem a volt barátommal merőben más szexuális étvágyunk volt. Neki elég lett volna heti 1 is, nekem meg minden este volt kedvem, sokszor csak én kezdeményeztem, ő meg alig. Mégis, a szerelem megvolt, csak a szex része nem működött annyira jól, de csak emiatt eszembe nem jutott volna elhagyni őt.


Sokaknak tényleg ennyire fontos a szex, hogy egy amúgy szeretetteljes, biztos kapcsolatot felrúgnának amiatt, mert nem úgy, és nem annyiszor szereti a társuk, mint ő? Vagy ezek a kapcsolatok már eleve a szexre épülnek, és azért borít fel mindent egy ilyen jellegű probléma?



2016. jan. 7. 14:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Akkor ugyan miért "volt barátod"?
2016. jan. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A szex a világ hajtóereje! :D De komolyra fordítva: ha egy kapcsolat nem a szexualitáson alapul, akkor azt barátságnak hívják ugyebár... Ezzel kapcsolatban Karinthyt tudnám idézni: "Létezhet-e barátság férfi és nő között, és ha igen, miért nem?" :D
2016. jan. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy ilyen barátom nem tudom mi baja volt... Én csomószor leültem vele dumálni, de fáradt, stb. 25 éves volt akkor, nem 40-es. Én megmondtam neki délután hogy este szex lesz, mondta hogy majd máskor. Én meg, hogy én biztos szexelek, rajtad múlik, hogy veled vagy mással. Nekem szex nélkül egy kapcsolat barátság. Nem baj, ha valakinek nincs rá igénye, de akkor keressen olyan partnert. Plusz kompromisszum is létezik ha nekem heti 7 neki heti egy, akkor 3-4ről lehet szó, de ne csak az egyik fél engedjen.
2016. jan. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Na vajon miért mondják...
2016. jan. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Első: biztos, hogy nem a szex miatt. A kérdésben is írtam, hogy érzelmi okai voltak.


Lehet, hogy a szex csak tünet, és nem az alap, nem? Értsd, azért van szex, mert amúgy minden rendben, viszont csak az esti játék nem fogja megoldani egy pár lelki problémáit.

2016. jan. 7. 15:43
 6/18 anonim ***** válasza:
Olyan férfival nem kezdek kapcsolatba, akit nem találok szexuálisan vonzónak. Innentől meg egyértelmű, hogy ha kívánom őt, akkor a szexet is igényelni fogom vele. Ha ő velem nem igényelné, akkor az frusztrálna, mert a szexuális vágy az nem olyan dolog, hogy rászólsz, hogy kussoljon és húzzon a fenébe, hanem szép lassan célba vesz mást.
2016. jan. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Túlfetisizálod a lelki vonulatot. Mi az egész alapja? A szexualitás, az, hogy utódokat nemzzen a pár később. Ha ez a dolog nem működik egy kapcsolatban, akkor mitől nevezed kapcsolatnak? A szereLEM feltételezi a szexualitást. Ha az nincs, akkor már csak szereSTE, é nem kapcsolat a kapcsolat, hanem BARÁTSÁG.
2016. jan. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
szereTET, na
2016. jan. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nálam azért fontos,mert érezni akarom a szerelmem közelségét és kimutatni,hogy mennyire szeretem és minél gyakrabban.A legboldogabb szeretkezés közben vagyok,persze,hogy fontos.
2016. jan. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
És mit tesztek, ha a társatokat nagyon szeretitek, minden klappol vele, de a szex csak közepes. Melyik a fontosabb? Hogy szeressen vagy jól d/gjon? Csak az egyiket mondjátok.
2016. jan. 7. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!