Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Iphone? Lehetséges ez?

Cintikeke kérdése:

Iphone? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Van egy Iphone 6s Plus készülékem!

Az lenne a kérdésem hogy mikor levan zárva a kamerát ugyis tudom használni hogy nem oldom fel!!(oldalrol fehuzom)??

Ezt be tudom állitani hogy más alkalmazásokkal is lehessen igy? Vagy ezt nem lehet?

Remélem érthetően fogalmaztam. 14/L



2016. aug. 21. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Mással ezt nem lehet megcsinálni.
2016. aug. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Clickbait cím... De komolyan, a kérdésed miért nem írod le a kérdésbe? Sokat segítene.. Egyébként nem, nem lehet más alkalmazással megcsinálni, és ezt sem lehet kikapcsolni. Olyan ez, mint hogy nem lehet csan simán bekapcsolni, legalább el is kell húzni, nem lehet kikapcsolni
2016. aug. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem tudod beállítani csak azt hogy alkalmazásból engedje vagy ne Beállítások/vezérőpult.

Ha nem akarod feloldani akkor a bekapcsoló gombot megnyomod és alulról felhúzod a képernyőt és ott lesz a kamera ikonja illetve majd az iOS 10-ben jobbról balra kell húznod a kijelzőt ( az iOS 10 béta már elérhető )

2016. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!