Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Lenovo...

Mi a véleményetek a Lenovo táblagépekről?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy nem túl drága tabletet, de egyáltalán nem értek hozzájuk. Annyi fontos, hogy tudjak rajta iskolai dolgokat (jegyzetek, diasorok ppt-ben és pdf-ben) magammal vinni és menjen rajta a Hearthstone. Ezeket a tableteket néztem:

- Lenovo IdeaPad A7-10 ADAM

- Lenovo Arvin A7-30

Aki ezek közül használja valamelyiket (vagy általában Lenovo termékeket), tudná véleményezni őket? Előre is köszi! :)



2016. szept. 9. 17:32
 1/1 www.starstable válasza:
Nekem lenovo laptopom van. Megvagyok vele elégedve és szerintem a lenovok egyre feljebb mennek és egyre minőségibb telefonokat,laptopokat vagy akár tableteket gyártanak.Sajnos nem értek én sem a tabletekhez de amiket néztél vagy szeretnél megvenni ha nem mai gyártmány akkor nem érdemes érte pénzt adni a ha jó tabletet szeretnél olcsón akkor csak használtat tudsz venni ha pedig valami uj és olcsó és lenovo azt nem érdemes akkor inkább samsungot nézz amugy ez attól is függ hogy mennyi neked az az olcsó? menyit akarsz belefektetni?
2016. szept. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!