Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Svchost. Exe (netsvcs) 2GB...

Svchost. Exe (netsvcs) 2GB Memóriát eszik? ( Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Vírus nem lehet mert van vírusirtóm.

Ez állandóan fennáll és emiatt néha lassú a gép.

A folyamatoknál nem tudom megnézni, hogy mi okozz a problémát mert nincsen ott az svchost.exe. Ezt is csak a "Teljesítmény --> Erőforrás figyelő"-nél vettem észre.

Ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném.



#számítógép #Windows 7 #RAM #feladatkezelő #svchost.exe #Olvasható és írható memória
2016. okt. 31. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
egy olyan gépen láttam ilyet ami nagyon ramaty állapotban volt. minden próbálkozásom hiába való volt így töröltem az egész merevlemezt és újraraktam a rendszert. sorry.
2016. okt. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez a Windows Update, allandoan ezt csinalja az elso telepites utan es utana is ha nem kapcsolod ki.

Control Panel > Windows Update > minden kikapcs. Ujrainditod a gepet.

2016. okt. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem jó. Még mindig. Ha így hagyom a gépet akkor 10 perc után már elvesz 7 GB RAM-ot... Nem működik a frissítés kikapcsolás.
2016. nov. 1. 09:01
 4/9 AntZ ***** válasza:

Keresd meg ezt a vezérlőpulton (windows gomb + X):

Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Hibaelhárítás\Minden kategória > rendszerkarbantartás > katt rá jobb egérrel, majd futtatás rendszergazdaként.


Ha az nem oldotta meg a problémát, próbáld meg előtte ezeket: rendszergazdai parancssorból (windows gomb + X),

másold be az alábbi parancsokat egyenként, futtasd, várd meg ameddig a vizsgálat eléri a 100%-t:


sfc /scannow

Dism /Online /Cleanup-Image /CheckHealth

Dism /Online /Cleanup-Image /ScanHealth

Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth


Ezek sokáig fognak futni. Az utolsó folyamat végén indítsd újra a gépet.

2016. nov. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Win 7 buggos atól hogy ki kapcsolódó működni fog , erőforrás figxelőbe megkeresed ki pipálod bal oldalt pici négyzetben jobb klikk és leállítás
2016. nov. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
és ez alatt az idő alatt rég újrahúztad volna a rendszert... bízz bennem, mérnök vagyok. Leg idő/eredmény hatékonyabb ha újra rakod a windowsod.
2016. nov. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 mérnök úr, ez a probléma pont az ujratelepítés után is jelentkezik. Különben én is az ujratelepités híve vagyok de a fenti esetre nem lehet ráhúzni.
2016. nov. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
5 vagyok és igaza van 7# sokszori újra telepítés után ugyan ott marad a hiba de 6# ő mérnök mindent tud ő a zseni 😂
2016. nov. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

[link]

Ez a frissítés kijavítja a hibádat. (A netsvcs csoportban benne van a Windows Update is)

2016. nov. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!