Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy régi csatlako...

Hogyan lehet egy régi csatlakozójú tárcsás telefont használni egy olyan házban, amiben nincs ilyen konnektor?

Figyelt kérdés
Természetesen az újfajta telefoncsatlakozó van!

2017. jan. 9. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Adapterrel. Milyen a tárcsás konnektora?
2017. jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Régebben, átmeneti idószakban, amikor még voltak nagy számban régi készülékek, még működött az impulzustárcsázás. Ma már csak a DTMF (hangtárcsázás) működik. Ha csak hívásfogadásra akarod használni, akkor nem szóltam.

2017. jan. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha digitális vonalad van, akkor sehogy. És ez nem csak "konnektor" kérdése.
2017. jan. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már a hagyományos sima analóg vonal sem ismeri az impulzus módt, azt hiszem. Megnézhetné egy nem UPC-s, nem isdn-es telekomos fórumozó, hogy ha a klzibeszélőt felvéve először 10x egymás után, majd 6x egymás után lenyomja a bontóvillát, megjön-e a távolsági tárcsahang. Nagyon gyorsan kell nyomkondi... ha bejön a hang, én tévedtem, és csak átalakító kérdése, hogy működik-e.
2017. jan. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!