Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Töltőtoll méretű e-cigit...

CaveGhosT kérdése:

Töltőtoll méretű e-cigit szeretnék venni aminek vastag a füstje! Erős dohányos vagyok. Az e-cigik szakleírása egy rémálom, nem igazodom el rajtuk. Milyet lehet kapni 8-10-15 Huf árban?

Figyelt kérdés

#e-cigaretta #töltőtoll alak
2017. febr. 17. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:

A leadott teljesítményt kell figyelembe venni.

Illetve a patron ellenállását.

egy e-cigi normál feszültsége 4.2V ezzel arányos a leadott teljesítmény

ha erős dohányos vagy akkor egy eGO 1200mAh akksi nem rossz. De ott a Vision Spinner ami nem vastagabb mint az eGo akku. De kedved szerint állíthatod a feszültséget. ezáltal a füst intenzitását.

2017. febr. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Viszont ha erős dohányos vagy. akkor a töltőtoll méretű e-cigit szerintem felejtsd el :)
2017. febr. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat ! Nézem ezerrel, hogy melyik lenne a jó nekem viszont nem gondoltam volna, hogy ennyire bonyolult átállni ! 20 év intenzív dohányzás után nem könnyű. Igazából a "füstlátás" és a Marlboro, Multifilter cigik erősség érzése számítana. Kipróbáltam egy alap EGO-t ez nem oké, egy VIVO-t (ennek nagyobb a kazánja ha jól mondom/írom) ez nagyon közelít! Ez utóbbiról azt tudom, hogy 1,8 ohm az ellenállása semmi többet. Megnéztem a neten a Vision Spinnert és eléggé csábító. Tegnap az utcán láttam valakit egy olyan e-cigivel aminek az alja egy gyufásdoboz vagy masszívabb öngyújtó alakú volt és a srác akkora füstöt eresztett vele mint egy gőzmozdony. Ez több volt mint amit egy rendes cigi ad és ezért gondolkodom a töltőtoll alakban, no meg azért mert mégis csak az hasonlít legjobban a rendes cigire. Folytatom a keresést e szempontok szerint: rendes cigivel megegyező füstmennyiség és erősség. És a két fenn említett e-cigit 18-as (ezt már tudom) folyadékkal próbáltam ki. Szigorúan dohányízben !
2017. febr. 18. 11:41
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia. Én 10 év "kocadohányzás" után kipróbáltam a "töltőtoll" méretű vackot (180mah-s és 280 mah-s akkuval létezik általában), de még nekem is kevés volt mind íz-mind gőz arányban. Ja, és kb. napi 3x-i használat után (úgy 3x20 slukk) le is merül. És max 1-2 ml folyadékot lehet bele tölteni....erős dohányosnak kb. 2 óra alatt el is fogy.

Szerintem érdemesebb egy ego aio-ra vagy aio pro-ra beruházni, az már íz-gőz arányban is jónak mondható, és ha jól tudom, az már 1500mah-s és 2300mah-s akkuval bír, azzal el lehet füstölögni majdnem egész nap. Nekem ego aio, aio pro, joyetech evic vtwo, eleaf istick 40w és eleaf istick 100w-os készülékeim vannak ego mega, kanger subtank és dvarw e tankok hozzá. Ha igazán jó ízt és gőzt szeretnél, megéri egy eleaf istick 40w+ego mega vagy dvarw e-tankra beruházni. Ezek még viszonylag egyszerűek, nem sok gond van velük.

2017. febr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én inkább a digitálisakat ajánlanám.

Amit tew mondtál Öngyújtó vagy gyufásdoboz méretű

Viszont van benne modulátor. Így 3.3V-tól egészen 4.8-ig simán állíthatod a feszültséget rajta. Igaz kicsit drágább. de ezekhez mindegy mekkora ellenállású patront veszel, mert hozzászabályozhatod a feszültséget is, így elérve a kívánt teljesítményt. Ráadásul olyan intenzívre állítod amiléyenre szeretnéd. PL nekem eLeaf Istick van. De nem bántam meg. mert kb úgy állítom ahogy nekem tetsdzik, és olyan patront rakok rá amilyet akarok. Ráadásul pofás, masszív, és sokáig bírja. Van benne teljesítmény kalkulátor. Automatikusan a kazán ellenállásához programozza magát. és OLED kijelzővel jelzi épp milyen teljesítményen használod. Ennél jobb és kényelmesebb megoldás nincs.

2017. febr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az egészséged pedig szerintem megéri azt a pénzt. Ha nem az hogy 2 karton cigi árából már elég komolyat kapsz. Ugyanis az első tapasztalatod fogja majd eldönteni hogy leteszed a cigit, és e-cigit fogsz szívni, Vagy aztmondod az e-cigi az sz@r Ami nem igaz csak te választottál rossz klészüléket. Így kezdőként is érdemes a jobb, minőségibb ecigit választani.
2017. febr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

pl egy ilyen, már elég jó


[link]

2017. febr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tanácsokat ! Végül is egy Aspire CF VV 1600 mAh-s e-cigit választottam !Megnéztem több videót,tesztleírást és úgy gondoltam jó lesz a váltáshoz !
2017. febr. 20. 10:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, nem azt adja amit pl egy kicsit drágább egyszerűbb kezelhetőségű Joytech Ego AIO pl. De ha már megvetted az aspire-t akkor keres rá egy normális tankot.
2017. márc. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Meg vagyok vele elégedve, a füstlátás meg az erősség oké, de a tank tényleg pici és gyakran utántöltendő ! Mivel kezdő (egy hónapos e-cigis vagyok) nézelődöm és tanácsokat kérek ! Amit legközelebbre tervezek az egy MOD. Itthonra jó az Aspire de túl nagy hordozni, azaz inkább hosszú. Még ilyenkor csak-csak elmegy a kabátban de nyáron már macerás hová tennem ! A rendes cigit csak beletettem a zsebbe vagy övtáskába, de ez ahhoz nagy. Ami MOD-okat nézegetek, azok már "zsebbarátok" és 40watt teljesítménnyel több mint elég is lenne csak a részletekben vesztem itt el !Az itteni (debreceni) legnagyobb dohányboltban érdeklődtem és a srác mutatott is pár készüléket, de sohasem dohányzott és nem tudta rendesen megérteni mit is várok el egy ilyen készüléktől! Felsorolta a technikai adatokat de gyakorlati tapasztalata nem volt, és mivel nem lehet az ilyeneket helyben kipróbálni, inkább kutakodom és kérdezek tovább. A folyadékot ami nekem jó azt sikerült hosszabb kísérletezés után két fajta összekeveréséből előállítani, ez pedig "Red Tobacco 18" ill. "Wild West 12". Mindkettő Silver E márkájú. Már majd csak a megfelelő MOD kiválasztása ami kellene !
2017. márc. 12. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!