Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ez velem? (Többi lent)

Miért van ez velem? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Arról van szo, hogy mikor egyedül vagyok itthon, szinte mindig az az érzésem van hogy valaki figyel engem. Ugyan ez van este is csak plussz meg néha fehér kis foltokat látok a szemem sarkából és mindig oda is nézek hogy mi volt az. Remalmaim is sokszor vannak és nagyon durvák.

2017. febr. 16. 21:32
 1/2 jeverezi ***** válasza:
talán paranoia
2017. febr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 MinecraftSzerós válasza:
Hú. Nekem olyankor van ez, amikor elmegyek wc-re (éjszaka mindig felkelek kimenni) és ugye qurva sötét van ott fel kapcsolom a villanyt és amikor végzek és megyek vissza a vak sötétbe mindig látok én is fehér villogásokat és én is félek tőlük. Rémálmaim az egész familiából nekem a legdurvábbak. El is mesélek egyet : Ugye szerintem ismeritek Darth Wödröt (xD) na és ő általába meg szokott jelenni álmomba röhög ilyen félelmetesen aztán mikor felkelnék mindig egy ilyen jumpscare szerűség az arcomba ugyrik és mindig befosok tőle mert mindig megijedek olyan mint ha horror lenne. De egyébként ez velem nem csak álmomba hanem a valóságba is előfordul. Pl.: egyszer mentünk téli szünetbe unokatesómékhoz , Petiékhez és este az anyukája meg a bátyám (peti anyukája és a bátyám párok, tehát nem vagyunk tisztán unokatestvérek de most mondjuk így oké?) elmentek bulizni meg úgy mindenki és csak mi ketten voltunk otthon. Azt tudni kell hogy mi nagyon kockák vagyunk és amikor épp egy minecraftos szerón játszottunk hallottam egy kopogást. Előrször nem foglalkoztunk vele, gondoltuk biztos egy nagy jégdarab csapúdott az ablaknak(jégvihar volt). Amikor megnéztük egy jégdarab sem vot a ház körül meg úgy sehol és akkor egy picit megijedTÜNK. Ugye mint mindenki megvárták hogy hazaérjünk utána bezárták az ajtót (tesómék nyilvánvalóan) és magukkal vitték a kulcsot. Na most ebbe az a vicces hogy amikor hallottunk egy nagy villámot akkor kinyitódott az ajtó (!!) Mondom akkor menjünk ki és zárjuk be megint. Ekkor mondom hülye vagy? Ha itt van még aki kinyitotta akkor.. És az ablakon keresztül láttunk egy fejet ami nem is emberfej volt.. olyan torz volt és mondom na jo most hivjuk bátyámékat az volt a vicc hogy nekik meg ki volt kapcsolva a mobiljuk mer hát bulizáskor ne zavarjanak má'. Na és akkor nem tudtuk mit csináljunk mert hát akkor se kellett volna minket otthagyni igaz hogy 13 évesek voltunk de akkor is... Na hívtuk anyát és amikor elmondtuk neki ezt az egészet akkor azt mondta hívjuk a rendörséget. Hívtuk öket de nem hitték el úgy voltak vele h csak telefonbetyárkodunk. És ott figyelt minket azokkal a hatalmas nagy szemeivel!!! Mondom petinek na jo fogunk egy kést és azt mondjuk neki ha nem megy el akkor leszurjuk. Na ez meg is volt de nem ment el és neki is volt kése és majdnem megvágta petit. (RIP függöny) Akkor már kom nem tudtuk mit csináljunk egész éjjel fent kellett lennünk mer ha bejön meg is ölhet minket!! Na reggel jöttek bátyámék (vagyis azt hittük) és látuk hogy valami nem stimmel az arcával... Egy maszk volt rajta, és kiderült, hogy ő nem is a bátyám, hanem egy szomszéd vagy ki ott lakott abba az utcába és ő meg akart minket védeni és elkergette azt a hatalmas nagy szemű embert és akkor megnyugodtunk.. Ennyi de kom nagyon fostunk a konyhába nem mertünk kimenni o.O Most így leírva biztos vicces lehet de akkor ott mi qibaszottul féltünk!!! Egyébként a fehér villogó cucc a szemed sarkában "angyalok" Nem kell tőlük félni. De ha nagyon sokáig látod akkor az már nem jó. Akkor gyújts füstölőt/gyertyát és csak ilyen fény legyen a házba (persze ahol te vagy ott akkor legyen felkapcsolva a villany). Ennyi egyébként ezt az egészet én 1 óra 29 percig írtam o.O
2017. máj. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!