Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy a francban találtam egy...

Hogy a francban találtam egy harapást az alkaromon mikor felébredtem ma reggel?

Figyelt kérdés

Nem emlékszem semmire, csak arra hogy lefekszek aludni, senkivel nem találkoztam, semmit nem csináltam csak lepihentem és beszunyáltam. Mikor felkeltem reggel olyan érdekesen fájt, meglátom, ott a nyoma eléggé láthatóan.

Először nem akartam elhinni, aztán próbaképp mellé haraptam, ugyanúgy néz ki. Az én harapásom. De mi a francért harapnám meg ilyen erősen a saját karomat éjjel?



Mi lehetett ez?


23 / F


Aki normálisan válaszol, nem trollkodik és két szónál többet ír zölddel köszönöm meg neki!



2017. febr. 9. 19:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Soha nem volt még ilyen, mondjuk mostanában sokat sírok, keveset alszok, eléggé kivagyok. Lehetett alvajárás, vagy rémálom? Mit tegyek?
2017. febr. 9. 19:44
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Álmodban te haraphattad meg. Az lenne meglepő ha olyan helyen lenne ahol nem tudod megharapni.
2017. febr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Emlékszel valami álomra?
2017. febr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Biztos ideges voltál aznap. Vagy rossz napod volt. És ezért álmodban megharaptad magad.
2017. febr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Biztos rosszat álmodhattál, s úgy haraptad meg magad. Nem emlèkszel semmire?? Èn facebookozni szoktam álmomban, válaszolok a levelekre,persze sok hibával, de nem emlékszem rá másnap. :/ :D
2017. febr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát, ha a stressz okozhat ilyeneket, akkor jólvan, köszönöm... mentek a zöldek.
2017. febr. 9. 20:35
 7/11 A kérdező kommentje:
és nem emlékszem álomra.
2017. febr. 9. 20:35
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez kicsit más, de nekem a tesóm mesélte hogy éjjel a szobám közepén törökülésben motyogtam valamit, voltak ilyen akcióim, olyan is volt hogy ordibáltam álmomban, segítségért. Persze most ezt nem úgy kell elképzelni hogy egy dilinyós alak vagyok, s éjjelente beindulok, évente 1x ha van ilyen.


Szóval szerintem elképzelhető hogy megharaptad magadat. Bár én még nagyon kárt nem okoztam magamban álmomban, de ha ugrálni, meg ordítozni, meg beszélgetni s ilyeneket csináltam álmomban, akkor magamat harapni is simán megtudtam volna, csak éppen az agyam nem úgy nyilvánult meg, de úgy is megnyilvánulhatott volna, csak "nem ezt dobta a gép".

2017. febr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha álmodban erősen megharapod magad, arra felébredsz, nem?
2017. febr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Leget h felebredrem de nem emlekszem.
2017. febr. 10. 06:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!