Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Telenor Klikk 1gb mobilinterne...

Telenor Klikk 1gb mobilinternet netkeret lejár akkor a netet kikapcsolják vagy lelassítják?

Figyelt kérdés
2017. márc. 20. 22:35
 1/3 anonim válasza:
Nekem is olyan mobilnetem van és azt tapasztaltam, hogy kikapcsolják a ciklus végén, ha nincs a telefonon elegendő egyenleg (1500 Ft),erről küldenek is egy SMS-t.De ha meg van a megfelelő pénzösszeg akkor levonják, meghosszabbítják a neted és persze küldenek róla egy SMS-t.
2017. márc. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Adatmennyiség:

Amennyiben a tarifád tartalmaz beépített adatmennyiséget, a kiegészítő adatforgalmi kerete(ke)t a tarifád szerinti kínált sávszélességgel és a tarifádban foglalt adatmennyiség felhasználását követően lehet felhasználni. A kiegészítő adatforgalmi keret(ek) felhasználása után a tarifacsomag szerinti sebességre lassítjuk a kínált sávszélességet.

Amennyiben a tarifád nem tartalmaz beépített adatmennyiséget, abban az esetben a kiegészítő adatforgalmi keret(ek)et a következő kínált sávszélességgel használhatod: 7 Mbit/s le- és 2 Mbit/s feltöltési sebesség. A szolgáltatás(ok)ban foglalt adatmennyiség felhasználása után a mobilinternet nem lesz elérhető (0/0 kbit/s le- és feltöltési sebesség).

A kiegészítő adatforgalom a megrendeléskori számlázási időszak/kártyás ciklus adatforgalmi keretéhez adódik hozzá és a számlázási időszak/kártyás ciklus végéig használható fel, a következő számlázási időszakra nem vihető át.

A forgalmi keret csökkentése 0,01 MB-os egységekben történik.

SMS-ben értesítünk, ha elhasználtad a kereted 80%-át, illetve ha elérted a 100%-ot.

2017. márc. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. márc. 21. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!