Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen tipusu diktafont...

Milyen tipusu diktafont vegyek egyetemre?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egyet hanganyagot felvenni viszont nem tudom hogy megérie,vagy egy sima telefonrol felvenni jobb?melyiket választanátok?ha vennék én 20-30 ezer ft korul gondolkoztam,azert lehet venni megfelelőt?

2017. ápr. 3. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a telefonom bőven jó arra, hogy óra után visszahallgassak pár dolgot, amit nem tudtam leírni, ha van megfelelő hangosítás a teremben/elöl ülök. Amúgy is vigyáznék a diktafonnal, mert nem biztos, hogy örül a tanár, hogy a beleegyezése nélkül felveszed, amit mond.
2017. ápr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Teljesen fölösleges. A telefon is jó erre a célra már ha szükséges, plusz nálunk pl egyes termekben ki van írva, hogy hang és képi anyag nem készülhet, bizonyos órákon alá is kell írnunk egy ilyen tájékoztató lapot.
2017. ápr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én soha nem kértem senki engedélyét, de nem is mutogattam, csak otthon kijegyzeteltem kényelmesen mindent, aztán töröltem.

Szerintem felesleges erre külön készüléket venni.

2017. ápr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egy diktafon az egyik létező legkönnyebben elrejthető műszaki cikk. Amíg magadnak, esetedben tanuláshoz veszel fel valamit, igazán nem csinálnék problémát belőle. Mostanában meglepően lement az áruk, az újaknak és használtaknak egyaránt. A lényeg, hogy kondenzátormikrofonja legyen, bár már mindbe ilyet tesznek. Egy sima, újonnan most tízezer forint körüli vagy akár alatti is tökéletesen működni fog, sokkal jobban, mint egy telefon. (Olympus VN-*, Sony ICD-*, Philips Voice Tracer.) 20-30 ezer forintért is vehetsz, de nem hiszem, hogy egy előadóba vagy tanterembe szükséges.
2017. ápr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2017. ápr. 22. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!