Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyire éri meg manapság...

Mennyire éri meg manapság diktafont venni? Milyen hangfelvételt készít? Jobbat csinál mint egy mai drága kategóriás okostelefon?

Figyelt kérdés
Nézegettem diktafonokat és rengeteg van árukeresőn és nem láttam elégedetlenséget velük szemben, mert gondolom hogy kevés a meghibásodási arányuk, pl. az okostelefonokhoz képest.

2017. márc. 2. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Kazettás? Honnan szerzek bele kazettát?

Sok benne az apró forgó és mozgó műanyag mechanika, a kazettás diktafon hamar meghibásodik, az enyében is eltört valami anno.


Te nem digitális diktafonra gondoltál?

Én egyetemen akartam olyat, mert felvettem volna pár fontosabb előadást, kizárólag magamnak.

2017. márc. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem van digitális diktafonom, nagyon jó, csak nincs benne Sd-kártya, ezért nem lehet a fájlokat átmásolni sehova. Kártyás diktafon meg már elég drága. Én az edigital.hu oldalról vettem, meg Vaterán.
2017. ápr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utólag bánom, hogy nem vettem meg, mert olyan szerves kémia tanárom volt, akit, még táblarajzok/ábrák nélkül is érdemes lenne hallgatni otthon. Akár a gyerekemnek megmutatni, ha megérem.
2017. ápr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!