Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen az új Apple iPad 2017?

Milyen az új Apple iPad 2017?

Figyelt kérdés

Meg szeretném vásárolni ezt a táblagépet, de nem tudom, hogy miben jó és miben rossz.

Soha nem volt iPad-em, csak iPhone-om. (Jelenleg is az van)

Kiváncsi vagyok, hogy ezen lehet videókat szerkeszteni?

És hogy milyen videókat vesz fel, tehát vállalható a minősége?

YouTube-ra is töltenék fel videókat.

Ezekre jó lenne? A kis méret ami nekem tökéletes lenne, de mégis pont akkora, hogy simán lehetne rajta szerkesztgetni, de mégis a bőröndben is elférne.



2017. máj. 10. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Nekem egy ipad Air van.


utána jött az Ipad Pro, és utána a 2017-es Ipad.


Annyit tudok mondani az Ipad-ekről, hogy igazából szinte teljes értékű számítógép, csak mondjuk nincs rajta usb, de minek, wifi-n keresztül mindent meg lehet oldani.


Na szóval mint egy sima notebook-nál, itt is van millió program amit ios-ra le lehet tölteni, tehát amit egy notebook-kal meg tudsz csinálni, azt igazából majdnem mind ipad-del is megtudod.


pl. youtube ra videót feltölteni is lehet.

2017. máj. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. És esetedben a te iPad-ed kamerája jó videókat csinál? Seretnék elkezdeni videókat csinálni de nem szeretnék nagyon sokat bele fektetni ezért lenne ez az alternatív megoldás.
2017. máj. 10. 18:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen nagyon jó kamerája van szerintem.


Apple nem baltáz el egy Ipad-et úgy hogy béna kamerát tesz bele.


Ja és egyre több a program ios-re, mert sokan fejlesztenek arra, tehát a helyzet egyre jobb lesz.

2017. máj. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem. Ez jobb is, mintha külön kellene vegyek egy laptopot és egy kamerát is. Tehát spórolok is és egy iPad azért kisebb is, mint egy laptop, hisz ha utazok akkor ez is egy szempont.

Köszönöm a válaszaid!

2017. máj. 11. 13:50
 5/7 A kérdező kommentje:

válaszaitokat*

Elnézést az elírásért.

2017. máj. 11. 13:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó az ipad és egyre jobb lesz programok szempontjából.


De azért hozzáteszem egy notebook-kal jelenleg nem tud versenyezni, amin Windows van.


Azért egy notebook-kal több mindent meg tudsz csinálni.


De érdemes ipad-et venni szerintem azért.

2017. máj. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jelen esetben én gyerekként nem rendelkezem keresettel, így a mostani pénzem (ami vagy egy laptopra vagy erre az iPad-re lenne elég), ennyire "futja".

Videók készítéséhez kell egy kamera is, amit reméltem, hogy az iPad-ben meg fog felelni erre. Tehát az iPad 2 az 1-ben lenne kamera is és a rajta felvett videó pedig rajta szerkesztődne meg és menne fel a YouTube-ra.

2017. máj. 11. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!